کد خبر: 796073 A

مرحله چهارم مسابقات آزاد سلاح های بادی بانوان با معرفی نفرات برتر همراه بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این رقابتها امروز 17 مرداماه با حضور 520 ورزشکار در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که پس از مرحله مقدماتی و برگزاری فینال نفرات برتر رشته تفنگ و تپانچه معرفی و شناخته شدند.

در رشته تپانچه بادی رده سنی نوجوانان و جوانان، مهسا نیک نفس از اصفهان با پشت سر گذاشتن حریفان خود در جایگاه اول ایستاد و مهدیسا برزگر از مازندران و هلیا همامی از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

در همین رشته و در رده سنی بزرگسالان، مینا قربانی از همدان بر سکوی اول تکیه زد، درسا عرب شاهی از تهران در جایگاه دوم ایستاد و زینب طوماری از قزوین نیز مدال برنز را بر گردن آویخت.

در رشته تفنگ بادی رده سنی بزرگسالان نیز، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، مریم زابلی زاده از تهران و فاطمه کرم زاده از بوشهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی نوجوانان و جوانان این رشته، آرمینا صادقیان از ایلام، مریم سلیمی از کرمانشاه و الهه علی نژاد از تهران به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.

گفتنی این مسابقات با حضور بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان و رضا ملک محمدی دبیر فدراسیون برگزار و به نفرات برتر حکم و مدال اهدا شد.

تیراندازی سلاح بادی بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر