کد خبر: 796016 A

هافبک جدید شهر خودرو بار دیگر با لباس قرمز رنگ در میادین حاضر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سروش رفیعی، هافبک فصل گذشته پرسپولیس که چندی پیش توسط گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی جدید این تیم در فهرست مازاد قرار گرفت، پس از مدتی مذاکره با تیم‌های مختلف در نهایت با شهر خودرو مشهد به توافق رسید و با این باشگاه قرارداد امضا کرد.

نکته جالب توجه در مورد سروش رفیعی بازی او در یکی دیگر از تیم‌های سرخپوش لیگ برتر است و وی مثل همیشه با پیراهن سرخ در میادین حاضر خواهد شد، همانطور که در 3 تیم قبلی خود در لیگ برتر چنین شرایطی داشت.

 

فجر سپاسی،‌ آخرین تیم غیر سرخ

rafiei_esmaeili

سروش کارش را در فوتبال بزرگسالان با فجرسپاسی شروع کرد و در سال‌های 88 تا 90 در حالی عضو این تیم بود که جایی در لیگ برتر نداشت و در دسته اول بازی می‌کرد. او پس از آن به فولاد رفت تا کارش را از لیگ یازدهم در لیگ برتر شروع کند.

 

حضور در فولاد و قهرمانی

srwsh_fwld

سروش در لیگ‌های یازدهم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم عضو فولاد بود و توانست در لیگ سیزدهم با این تیم به عنوان قمرانی دست پیدا کند. او پس از آن مجبور شد برای گذراندن دوران سربازی خود به تراکتور برود.

 

دوران سربازی

soroush_rafiei_1192194603363640241_1033537087

سروش رفیعی یک فصل و نیم در تراکتور دوران سربازی خود را پشت سر گذاشت. او از ابتدای لیگ پانزدهم تا نیم فصل لیگ شانزدهم در جمع سرخپوشان تبریزی بود و در این تیم زیر نظر تونی اولیویرا و امیر قلعه‌نویی کار کرد و پس از پایان خدمت خود از این تیم به پرسپولیس رفت.

 

قهرمانی با پرسپولیس

srwsh_1

معادلات پرسپولیس و تراکتور در لیگ شانزدهم کمی عجیب بود. این دو تیم تا نیم فصل به شکل جدی و با رقابتی فشرده پا به پای هم جلو رفتند تا نیم فصل که شرایط تغییر کرد. عالیشاه و نوراللهی از پرسپولیس به تراکتور رفتند تا سربازی را سپری کنند ولی تراکتور محروم شد و آنها مجبور شدند بیرون بنشینند ولی سروش رفیعی از تراکتور به پرسپولیس رفت و خیلی‌ها عقیده دارند یکی از دلایل سنگین شدن کفه شانس قهرمانی به سمت پرسپولیس این انتقال بود.

 

جدایی و بازگشت

soroush-rafiei-115333

سروش رفیعی  بعد از قهرمانی با پرسپولیس از این تیم جدا شد و به الخور قطر پیوست. او در لیگ قطر دیگر لباس قرمز بر تن نداشت و این بار پیراهن بنفش می‌پوشید ولی قانون بقای سرخپوشی در لیگ برتر ایران همچنان برایش باقی بود. او یک فصل در قطر بود و بعد از آن به ایران بازگشت.

 

بازگشت به فولاد

858a7ff2d407ba505e8f364f033a9dc2bef7ba12

سروش در بازگشت از لیگ قطر بازهم با پرسپولیس قرارداد بست ولی به دلیل محرومیت باشگاه مجبور شد یک نیم فصل قرضی در فولاد بازی کند و پس از آن به تیم سابقش برگردد. رفیعی دوران موفقی در فولاد نداشت و بعد از چند هفته از این تیم جدا شد و تا نیم فصل بیرون نشست تا میان دو تیم قرمزپوش دیگر جابجا شود.

 

یک نیم فصل با پرسپولیس و بازهم قهرمانی

سروش+رفیعی

نیم فصل لیگ هجدهم محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات بعد از یک سال پایان یافت و سروش به همراه خیلی‌های دیگر توانستند به فهرست تیم اضافه شوند. رفیعی حضور یک خط در میان در ترکیب سرخپوشان داشت و هرگز درخشش سابق را نداشت ولی به هر حال جزئی از قهرمانی این تیم در لیگ هجدهم بود.

 

و در نهایت شهر خودرو

photo_۲۰۱۹-۰۸-۰۸_۱۴-۳۴-۰۹

گابریل کالدرون آرژانتینی اعتقادی به بازی سروش نداشت و او را کنار زد و در این مدت صحبت از پیوستن سروش به تیم‌هایی مثل سپاهان و استقلال هم مطرح بود تا احتمال رویت این بازیکن در لباسی با رنگ غیر از قرمز برای اولین بار در لیگ برتر وجود داشته باشد ولی انتخاب نهایی رفیعی این فرضیه را باطل کرد. شهر خودرو مشهد هم یک تیم قرمزپوش دیگر لیگ برتر است که سروش در لیگ نوزدهم در آن توپ خواهد زد.

پرسپولیس تراکتورسازی تبریز فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال سروش رفیعی شهر خودرو مشهد تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر