کد خبر: 795841 A

دروزاه بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: : خوشبختانه شرایط خوبی دارم و هیچگونه مصدومیتی ندارم. روز به روز آماده تر می شوم و تا 2 ماه دیگر که زمان شروع مسابقات است، باید به اوج آمادگی برسم.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیمان حسینی در ابتدا گفت: درحال پیگیری دور جدید اردوهایمان هستیم و در تمامی اردوها در دو نوبت صبح و عصر مشغول انجام برنامه‌های بدنی و تاکتیکی هستیم و به طورکلی شرایط خوبی بر تیم حکم فرماست.

وی ادامه داد: کادرفنی جوان و خوبی با حضور هاشم پور و نصراله زاده داریم. هاشم پور -سرمربی تیم ملی با اینکه جوان است اما پر از تجربه است و امیدواریم در مسابقات جهانی ورزش‌های ساحلی بسیار خوب ظاهر شویم. بی تردید این مسابقات رویداد بزرگی است و برای نخستین بار برگزاری خواهد شد.

حسینی درباره شرایط خودش افزود: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و هیچگونه مصدومیتی ندارم. روز به روز آماده تر می شوم و تا 2 ماه دیگر که زمان شروع مسابقات است، باید به اوج آمادگی برسم. سایر بازیکنان هم در تلاش هستند که زیرنظر کادرفنی به حداکثر آمادگی خود برسند تا بتوانیم بهترین عملکرد ممکن را در مسابقات پیش رو داشته باشیم.

حسینی فوتبال ساحلی پیمان حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر