کد خبر: 795696 A

محمد نوری در گفتگو با ایلنا:

کاپیتان پارس جنوبی مدعی است تیمش برخلاف مشکلاتی که پشت سر می‌گذارد قادر است همچنان در رتبه مناسبی فصل جدید را به پایان برساند.

محمد نوری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط آماده‌سازی تیم در پیش فصل اظهار داشت: دو اردو بسیار خوب در سرعین و محمودآباد داشتیم. شرایط بدنی تیم روز به روز در حال بهتر شدن است و قطعا با دو بازی تدارکاتی دیگر می‌توانیم تیم را برای شروع هرچه بهتر بازی‌های لیگ برتر آماده کنیم. بازیکنان ما بسیار جوان و باانگیزه هستند وامیدواریم تا در کنار مهرههای باتجربه بتوانند نتایج قابل قبولی را کسب کنند.

وی در خصوص تجربه همکاری با آقای کمالوند افزود: ایشان بسیار مربی خوب، با دانش و دیسیپلین خاصی هستند و بدون شک همکاری با ایشان برایم بسیار عالی و لذت بخش است.

کاپیتان باتجربه تیم پارس جنوبی جم در خصوص قرعه کشی فصل جدید فوتبال ایران و انجام اولین دیدار با تیم سابقش در آزادی گفت: به هرحال بازی لیگ دوره‌ای است و بالاخره تمامی تیم‌ها با یکدیگر بازی خواهند کرد. اگر قرار بود که هفته اول به مصاف پرسپولیس نرویم ناخودآگاه در هفته‌های دیگر این اتفاق رخ می‌داد. موضوع مهم این است که هر تیمی توانایی و آمادگی لازم برای شروع بازی‌ها را داشته باشد و با مدیریت و هماهنگی خوب لیگ برتر را استارت بزند. به هر حال کار بسیار سختی برابر پرسپولیس داریم. آن‌ها قهرمان سه دور لیگ برتر بصورت پیاپی هستند اما با تمام این مسائل ما نیز با همه قدرت تلاش می‌کنیم تا بتوانیم بهترین عملکرد خودمان را به نمایش بگذاریم.

نوری در واکنش به پیش‌بینی‌اش از شرایط پارس جنوبی با تغییراتی که روی نیمکت و همچنین لیست بازیکنان شکل گرفته، گفت: ما هدف و انگیزه‌مان همین است تا  نمایش بسیار خوبی داشته باشیم، چشم همه‌ی ما به رده بالای جدول است تا بتوانیم لیگ را به خوبی شروع کرده آن را با موفقیت تمام کنیم.

هافبک سابق تیم ملی و پرسپولیس درباره اینکه در 36 سالگی به فکر خداحافظی از فوتبال نیفتاده است اینطور توضیح داد: خدا را شکر وضعیت بسیار مطلوبی دارم. فصل گذشته توانستم بازیکن اول پارس از حیث فنی شوم و تا جایی که شرایط اجازه دهد به فوتبالم در سطح اول ادامه خواهم داد. 

نوری در پایان درباره شرایط پرسپولیس نیز اینطور گفت: پرسپولیس یک تیم بسیار خوب و قوی است و بازیکن‌های کارآمد، حرفه‌ای را نیز در اختیار دارد و به نظرم آنها همچنان شانس اول قهرمانی در فصل آینده خواهند بود و بهترین آرزو برای این تیم خواهم داشت. 

 

گفت و گو: ترنم کشاورز

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران محمد نوری فراز کمالوند پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر