کد خبر: 795530 A

رئیس کمیته داوران گفت بن شعبان یکی از بهترین مدرسان داوری در سطح اروپا و جهان است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره توجیهی داوران فوتبال ساحلی فیفا ضمن خیر مقدم به مدرس کلاس عنوان کرد: بن شعبان یکی از بهترین مدرسان داوری در سطح اروپا و جهان است. همچنین در بحث آموزش بسیار سرآمد است.  بدون شک برگزاری این دوره تاثیر مثبتی در ادامه روند داوری‌های لیگ خواهد داشت. از شما می‌خواهم در این کلاس 5 روزه نهایت استفاده را از حضور بن شعبان داشته باشیم تا این دوره بتواند نقطه عطفی برای فوتبال ساحلی کشورمان باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: بر کسی پوشیده نیست که فوتبال ساحلی ایران در دنیا مورد توجه همگان است و هدف اصلی ما از برگزاری دوره‌های آموزشی عملکرد کم نقص داوران و حضور موفق آن‌ها در میادین بین المللی است. این دوره‌ها راه را به شما نشان می‌دهد تا بهترین آموزش‌ها را ببینید و در نهایت با تلاش در این زمینه، بتوانید به نحو احسن در مسابقات قضاوت کنید. امیدوارم از حضور مدرس فیفا بهترین استفاده را ببرید.

ممبینی با اشاره به حضور داوران در میادین بین المللی گفت: قطعا این حضور بیشتر در آینده لازمه این است که شما اطلاعاتتان را بروز کنید و دانش فنی خود را بالا ببرید برهمین اساس انتظارات ما از شما بالا می‌رود و امیدوارم با دقت و تجربه‌ای که شما داوران در عرصه داخلی و بین المللی دارید، بتوانید قضاوتهای خوبی را انجام دهید.

فدراسیون فوتبال هدایت ممبینی بن شعبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر