سرخط خبرها:
کد خبر: 795386 A

سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو به همراه پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی با مسئولان سه فدراسیون المپیکی امروز (15 مرداد) نشست داشتند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک  توکیو به همراه پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی با مسئولان سه فدراسیون المپیکی امروز (15 مرداد) نشست داشتند.

در همین رابطه پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی گفت: نشست تخصصی بسیار خوبی با حضور با روسا، دبیران و سرمربیان تیم‌های ملی فدراسیون‌های تنیس روی میز، دوچرخه سواری و بوکس به همراه "زبردست" نماینده وزارت ورزش و جوانان  و علیرضا رحیمی نماینده هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار کردیم.

وی ادامه داد: در رشته دوچرخه سواری کسب یک سهمیه آقایان در جاده دور از دسترس نیست و در بخش بانوان هنوز شانس یک سهمیه داریم، هرچند که مسئولان فدراسیون امید دارد که در بخش بانوان در ماده کوهستان و جاده سهمیه بیشتری کسب کنیم.

در تنیس روی میز شرایط بسیار خوب است و باتوجه به رنکینگ به نظر می‌رسد شانس کسب سه سهمیه را داشته باشیم و فدراسیون نیزبر همین منوال برنامه ها را دنبال کند.

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی درباره نشست با مسئولان فدراسیون بوکس گفت: با توجه به اینکه فدراسیون جهانی بوکس شرایط کسب سهمیه را به تازگی اعلام کرده است، مسئولان فدراسیون بوکس کشورمان برای کسب سهمیه امیدواری بیشتری پیدا کردند، به تازگی احسان روزبهانی نیز به تمرینات اضافه شده است و مقرر شد تا ملی پوشان در مسابقات جهانی که شهریور ماه درروسیه برگزار می شود، شرکت کنند تا محک خوبی بخوردند.

کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر