کد خبر: 795363 A

گزارش زنده مراسم قرعه کشی لیگ نوزدهم؛

مراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر در شهر مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، از ساعت 19:00 امروز مراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر بعد از مدتی تاخیر در حال برگزاری است. این در حالی است که فدراسیون فوتبال تاکید دارد ورزشگاه های از نظر دوربین های امنیتی، گیت ها و ...باید اصلاح شوند. گزارش لحظه به لحظه مراسم به شرح زیر است: 

زرینچه

20:00 * با وجود تخلیه سالن برگزاری مراسم قرعه کشی هنوز بی نظمی در حاشیه مراسم ادامه دارد و جواد زرینچه با انبوهی از طرفداران روبه رو شده که خواهان عکس سلفی با او هستند.

19:57 * همهمه و بی نظمی بر جو پایان مراسم حاکم بود.

19:50 * قرعه فقط هفته اول تا چهارم نمایش داده شد و در پایان مراسم هم خواننده کرمانجی دو قطعه با زبان محلی اجرا کرد.

19:44 *دیدار افتتاحیه نوزدهمین دوره لیگ برتر بین دو تیم پرسپولیس و پارس‌جنوبی پس از انجام شروط سازمان لیگ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

قرعه کشی

19:41 * بعد از شماره بندی تیم ها قرعه کشی هفته اول لیگ اعلام شد.

19:38 *رضا ناصحی کاپیتان سابق شهر خودرو هم به مراسم قرعه کشی آمد و روی صحنه حاضر شد.

19:37* زمان بازی نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان اعلام نشد. از سوی دیگر زمان شهرآورد اصفهان میان ذوب آهن و سپاهان مشخص نشد.

19:36 * شهرآورد تهران در هفته چهارم بین استقلال و پرسپولیس برگزار می شود. البته فتاحی در ادامه گفت: متاسفانه چون تاریخ شروع لیگ مشخص نیست پس تاریخ برگزاری دربی ما هم هنوز مشخص نیست

19:34 * سایپا و پیکان هفته دهم به مصاف هم می روند. و از سوی دیگر شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم هفته دوازدهم شهر آورد بوشهر را برگزار می کنند.

19:32 *ابتدا زمان رویارویی تیم‌هایی که از یک استان هستند.مشخص می شود.ماشین سازی عدد ۱۵، تراکتورسازی قرعه شماره یک این دو تیم در هفته 14 دربی تبریز را برگزار می کنند.

19:30 * خدادادعزیزی از حسین بادامکی و رضا عنایتی برای کمک به قرعه کشی و حضور روی صحنه دعوت کرد.

19:30 *مهدی تاج گفت لزوما بعد از برگزاری قرعه کشی لیگ برتر، بازیها آغاز نمی شود.

19:20*پس از حضور فتاحی و خداداد عزیزی، رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی مدتی سخنرانی کرد و پس از آن مهدی تاج را برای صحبت کردن دعوت کرد.

مراسم قرعه کشی

19:14پس از تلاوت قرآن کریم کلیپی پخش شد و پس از آن خداداد عزیزی و سعید فتاحی به روی صحنه آمدند.

قرعه کشی لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر