کد خبر: 795340 A

مدیرباشگاه پرسپولیس گفت: امروز هم قول داده‌اند تاریخ شروع بازی‌ها را به ما بگویند و امیدواریم که متوجه شویم لیگ دقیقاً از چه زمانی آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا، محسن خلیلی قبل از شروع مراسم قرعه‌کشی دوره نوزدهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ چند هفته‌ای بود که منتظر بودیم لیگ قرعه‌کشی شود و همه باشگاه‌ها از بلاتکلیفی خارج شوند. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم چون وقتی تاریخ لیگ مشخص نیست برنامه‌ریزی مربیان به هم می‌ریزد و بازیکنان هم خسته می‌شوند. آنها طی سال‌های اخیر نهایتاً 50 روز در فصل آماده‌سازی شرکت کردند و به همین دلیل این تعطیلات خسته کننده بوده است. امروز هم قول داده‌اند تاریخ شروع بازی‌ها را به ما بگویند و امیدواریم که متوجه شویم لیگ دقیقاً از چه زمانی آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری قرعه‌کشی لیگ در مشهد گفت: هنوز که مراسم آغاز نشده اما در کنار حرم امام رضا بودن یک افتخار است و امیدوارم که ساعت پرواز به ما اجازه بدهد به زیارت امام هشتم برویم. برگزاری مراسم قرعه‌کشی امکانش برای همه شهرها وجود دارد و اینگونه است که همه شهرها می‌توانند خودشان را در فوتبال ایران سهیم بدانند.

وی در مورد تأیید نشدن  مهاجم خارجی برای پرسپولیس گفت: اصولاً همه مسائل نقل و انتقالاتی زیر نظر مدیرعامل است و در مورد بازیکنان خارجی هم اطلاعات را آقای عرب در اختیار دارد اما مطمئناً گزینه‌ها نفراتی خواهند بود که مدنظر کالدرون هستند.

خلیلی در پاسخ به این سؤال که دوست دارد دربی چه زمانی برگزار شود، گفت: هر هفته‌ای باشد مشکلی نیست. دربی جذابیت خودش را دارد و امیدوارم هر دو تیم یک فوتبال جذاب را در زمان مقرر انجام بدهند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس مدعی  بودن پرسپولیس  در سه جام، گفت: تیم ما همان تیم پارسال است و چند بازیکن جدید به آن اضافه شده‌اند. مطمئناً پرسپولیس قدرتمندتر شده است. امیدوارم با حمایت هواداران امسال بعداز هتریک به چهارمین عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی در پایان در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از یک مجری تلویزیونی گفت: باشگاه شکایتش را از سامان گوران انجام داده که فکر می‌کنم خبر رسمی‌اش روی پیج اینستاگرام باشگاه باشد.

پرسپولیس محسن خلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر