کد خبر: 795272 A

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان 2019 تاشکند؛

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا 2019 از فردا چهارشنبه 16 مردادماه با برگزاری رقابت‌های 3 وزن گروه دختران و 5 وزن گروه پسران آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان 2019، از ساعت 8:30 (به وقت تهران) فردا چهارشنبه 16 مردادماه با حضور 550 تکواندوکار از 64 کشور در سالن «کاخ ورزش جهانی» تاشکند آغاز می‌شود.

در روز نخست این دوره از رقابت‌ها هوگوپوشان اوزان 65- و 65+ کیلوگرم پسران و 29-، 33- و 51- کیلوگرم دختران با یکدیگر مبارزه می‌کنند که محمد امین کارساز (65- کیلوگرم) ، محمدمهدی طاهرخانی (65+ کیلوگرم) ، درسا اسلامی (29- کیلوگرم) ، مریم شکری (33- کیلوگرم) و مبینا نعمت‌زاده (51- کیلوگرم) به عنوان نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

قرعه کشی این دوره از رقابت‌ها ساعاتی پیش برگزار و حریفان تکواندوکاران نوجوان ایران در روز نخست مشخص شدند.

محمدامین کارساز در وزن 65- کیلوگرم ابتدا با نماینده هند مبارزه می‌کند و در صورت برتری به مصاف برنده دیدار ترکیه و چین تایپه می‌رود.

در وزن 65+ کیلوگرم محمدمهدی طاهرخانی نماینده کشورمان است؛ محمدمهدی در نخستین گام باید هوگوپوش برزیل را شکست دهد و در ادامه با نماینده استرالیا دیدار کند.

درسا اسلامی هوگوپوش وزن 29- کیلوگرم پس از یک دور از استراحت، در گام نخست باید برنده دیدار آذربایجان و اوکراین را از پیش رو بردارد.

مریم شکری در وزن 33- کیلوگرم نماینده ایران است که در اولین مبارزه خود با تایلند مبارزه می‌کند و پس از آن به مصاف نماینده میزبان خواهد رفت.

مبینا نعمت زاده هوگوپوش وزن 51- کیلوگرم نیز ابتدا با قرعه استراحت رو به رو است و در ادامه باید یکی از نمایندگان آمریکا و آلمان را از پیش رو بردارد.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر