کد خبر: 794401 A

ایمان باصفا در گفتگو با ایلنا:

هافبک فصل پیش تیم آلمینیوم اراک ابراز امیدواری کرد که با توجه به لیست اخیر دعوت شدگان به تیم ملی انگیزه و تلاش او نیز برای حضور در این لیست بیشتر از همیشه خواهد بود.

ایمان باصفا در گفتگو با ایلنا در خصوص جدایی اش از تیم آلومینیوم اراک گفت: قراردادم با این تیم یک ساله بود و این تیم نزدیک به دو سال است که در حال هزینه های مالی و زمانی برای صعود به لیگ برتر هستند ولی در کل دو دلیل برای خارج شدن من از این تیم وجود دارد. اولین و مهمترین آن آقای فراز کمالوند است که همیشه لطف و محبتشان شامل حال بنده بوده و من  نیز جایگاه خودم در تیم پارس جنوبی را مدیون ایشان میدانم و دیگری تلاش سه ساله من برای برگشتن به لیگ برتر و سطح اول فوتبال ایران بود همین باعث شد تا از این تیم شهر اراک خارج شوم.

هافبک 27ساله تیم پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که چه جایگاهی را برای این تیم در لیگ نوزدهم متصور است عنوان کرد: آمارها نشان داده که تابحال آقای کمالوند و کادرشان در هر تیمی که مشغول بودند موفق شدند تا بهترین نتیجه تاریخ آن باشگاه را به دست بیاورند مثل: نفت آبادان. ما در پارس جنوبی هم قطعا تلاش می‌کنیم تا بتوانیم بهترین عملکرد را از خودمان به نمایش بگذاریم و باعث خوشحالی مردم شهر جم واستان بوشهر باشیم. مطمئنم که با تفکرات خاص و برنامه‌های آقای کمالوند بتوانیم جز تیم‌های بالای جدول باشیم.

باصفا در خصوص دعوت شدن چندتن از بازیکنان شاغل درلیگ برتر به تیم ملی  و اینکه آیا این موضوع باعث انگیزه و تلاش بیشتر او و بازیکنان دیگر تیم‌ها می‌شود توضیح داد: صددرصد این موضوع باعث انگیزه من ودیگر بازیکنان خواهد شد مثلا یک  بازیکنی مثل  شهریار مغانلو که در لیگ یک و در ملوان با او همبازی بودم جز دعوت شدگان است باعث افزایش میزان امید و انگیزه من خواهد شد تا تلاش خودم را بیشتر کنم و سطح خودم را هم برای دعوت به تیم ملی و هم رای بازی‌‌های لیگ برتری بالاتر ببرم.

هافبک جوان و تازه وارد تیم پارس جنوبی در مورد صحبت‌های اخیر کمالوند مبنی بر شرایط سخت مالی و ابراز امیدواری ایشان برای به اتمام لیگ نوزدهم اظهار داشت: من اصلا به مسایل مدیریتی و اجرایی ورود نمی‌کنم. رسیدگی به این مسایل در حیطه وظایف من نیست من تنها در مورد مسایلی که آقای کمالوند به خودم می‌گویند می‌توانم نظر بدهم.

آلومینیوم اراک پارس جنوبی جم ایمان باصفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر