کد خبر: 794367 A

سپاهان با تیمی کامل‌تر از فصل گذشته به مصاف حریفان می‌رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان یکی از تیم‌های فعال نقل و انتقالات بوده و تا این لحظه 8 بازیکن به خدمت گرفته و 10 بازیکن هم از جمع نفرات این تیم جدا شدند. به گفته مسئولان باشگاه کار طلایی پوشان با دو خرید دیگر تمام خواهد شد.

مرتضی منصوری، محمدرضا حسینی، محمد محبی، محمد زینالی، جورجی گولسیانی، رضا میرزایی، ابوالفضل بابادی عکاشه و علیرضا نقی‌زاده ورودی‌های سپاهان هستند و مهرداد محمدی، محمد ابراهیمی، سیاوش یزدانی، محمد مسلمی‌پور، بختیار رحمانی، حسن جعفری، خالد شفیعی، جلال‌الدین علی‌محمدی، میلاد سرلک و رضا دهقانی خروجی‌های تیم هستند.

با وجود اینکه خروجی‌های سپاهان 2 نفر بیشتر از ورودی‌های این تیم بوده ولی بررسی ترکیب این تیم در فصل جدید نشان می‌دهد قلعه‌نویی تیمی کامل‌تر از فصل قبل در اختیار دارد.

photo_۲۰۱۹-۰۸-۰۴_۱۴-۱۸-۵۱

 در ترکیب هجومی سپاهان ترافیک سنگینی به وجود آمده است. این تیم محمدرضا حسینی، کی‌روش استنلی، علی قربانی و سجاد شهباززاده را به عنوان نفرات اصلی در اختیار دارد و رضا میرزایی، ابوالفضل بابادی و محمد محبی هم جدیدترین گزینه‌های رسیدن به ترکیب هستند.

حتی در خط هافبک تهاجمی هم دست امیر قلعه‌نویی برای انتخاب نفرات باز است و علاوه بر حضور ولادیمیر کومان، محسن مسلمان و رسول نویدکیا، آقای پاس‌گل فصل گذشته یعنی محمد کریمی هم در این تیم حضور دارد و سپاهان در تعطیلات علیرضا نقی‌زاده را هم خرید.

در خطوط دفاعی هم تیم قلعه‌نویی با کمبود بازیکن مواجه نیست و علاوه بر حضور 4 مدافع مرکزی، مرتضی منصوری را در اختیار دارد که توانایی بازی در دو سمت کناری دفاع را دارد و می‌تواند رقیب جدی ایران‌پوریان و آقایی باشد.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر