کد خبر: 794308 A

کاپیتان ذوب آهن در خصوص بازی با الاتحاد و شرایط تیمش توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایلنا، قاسم حدادی فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن ایران در نشست خبری پیش از دیدار با الاتحاد عربستان گفت: من و سایر بازیکنان ذوب آهن از اهمیت این بازی کاملا آگاه هستیم . اینکه از طرف مردم ایران ، هواداران و رسانه ها انرژی خوبی دریافت کنیم برای ما بسیار حائز اهمیت است و خوشبختانه در یکی دور روز اخیر کاملا این انرژی را دریافت کردیم.

وی تصریح کرد: می‌دانیم دعای خیر مردم و هواداران همراه ما است و ازطرفی میدانیم که با چه تیمی بازی داریم و از کیفیت آنها آگاهیم. آنها با جذب بازیکنان خارجی خوب و انجام  بازی های دوستانه با تیم هایی خوب در انگلیس و برپایی اردو در این کشور با آمادگی کامل به مصاف ما می آیند.

حدادی فر در خصوص وضعیت آب و هوایی دبی و بازی در این شرایط افزود: ما اینجا چند بازی کردیم و با شرایط اب و هوایی غریبه نیستیم. از طرفی در بازی های تدارکاتی این نکته را مدنظر قرار دادیم و دیدار با فولاد خوزستان یکی از این دیدارهای تدارکاتی بود. ما یک تیم حرفه ای هستیم که باید بهترین کیفیت را ارائه بدهیم. شرایط آب و هوایی شاید تا حدودی تاثیرگذار باشد اما در عزم و اراده ما تاثیری ندارد و ما نهایت تلاشمان را انجام می دهیم.

وی گفت: با توجه به اینکه لیگ ایران و عربستان هنوز شروع نشده دو تیم از این حیث با شرایط یکسانی به مصاف هم می روند. این بازی مصاف انگیزه ها، تلاش ها و از خودگذشتگی هاست که در تیم ما موج می زند.

لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن اصفهان الاتحاد عربستان قاسم حدادی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر