کد خبر: 794233 A

دروازه بان تیم پیکان گفت: بازی کردن زیاد برای من تفاوتی ندارد و همیشه دوست دارم موفقیت تیم در نظر گرفته شود.

حجت صدقی دروازه‌بان پیکان در گفت‌وگو با ایلنا درباره پایان خدمت سربازی و جدایی از ملوان گفت: من بلافاصله بعد از پایان خدمت و در حالی که یک هفته از تمرینات پیکان سپری شده بود، به بچه‌ها ملحق شدم. تمرینات خیلی خوبی را پشت‌سر می‌گذاریم. کادر تلاش می‌کند با توجه به اینکه برنامه‌ریزی لیگ مناسب نیست، شرایط خوبی داشته باشیم.

او ادامه داد: به جای بازی‌های رسمی که هنوز تاریخ رسمی برگزاری آن مشخص نیست، بازی‌های دوستانه برگزار می‌کنیم تا شرایط آمادگی‌مان را حفظ کنیم.

صدقی درباره اینکه علاقه داشت تا در ملوان بماند یا خیر، گفت: از حضور در ملوان خیلی خوشحال شدم. ملوان یکی از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ایران که بازیکنان بسیار بزرگی در آن حضور داشتند. من خدمت سربازی‌ام را در این تیم گذراندم و با باشگاه پیکان قرارداد داشتم و تحت قرارداد پیکان به ملوان رفتم. به همین علت باید به پیکان بازمی‌گشتم و به دنبال جدایی نبودم.

صدقی در خصوص اردوی آماده‌سازی بروجرد بیان داشت: با توجه به اینکه ما نمی‌توانستیم خارج از کشور اردوی تدارکاتی داشته باشیم، آب و هوای بروجرد مناسب بود و تمرینات منظمی را سپری کردیم. زمین تمرین و هتل خوبی داشتیم و مشکلی وجود نداشت.

دروازه‌بان پیکان درباره اینکه این فصل باید در لیگ برتر حضور پیدا کند، گفت: بله من با پیکان در لیگ برتر هم بودم و تا الان هم که آقای میرزاپور به کادر فنی اضافه شد تجربه بالایی دارد و در این مدت نکات بسیار زیادی را از ایشان یاد گرفتم.

صدقی در این خصوص که باید برای قرار گرفتن در ترکیب پیکان با وحید شیخ‌ویسی و مهدی امینی رقابت کند، گفت: صحبتی که کادر فنی از روز اول با ما داشت این بود که می‌خواستند سه گلر خوب داشته باشند. بازی کردن زیاد برای من تفاوتی ندارد و همیشه دوست دارم موفقیت تیم در نظر گرفته شود. هر یکی از ما در ترکیب باشیم دوست دارم به نتیجه گرفتن تیم کمک کنیم.

صدقی در پایان درباره اینکه جایگاه پیکان در لیگ نوزدهم را چطور پیش‌بینی می‌کند، گفت: درست است ما بودجه بسیار بالایی نداریم و اغلب بازیکنان ما جوان هستند اما هدف باشگاه پیکان کسب سهمیه آسیایی است و همه ما تلاش می‌کنیم تا به این هدف دست پیدا کنیم.

پیکان تهران حجت صدقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر