کد خبر: 794185 A

استقلال در حال حاضر 9 بازیکن از یک مدیر برنامه‌ دارد

به گزارش ایلنا، یکی از مواردی که معمولاً در یارگیری موردتوجه قرار می‌گیرد این است که یک مدیر برنامه بازیکنان زیادی در تیم نداشته باشد. به اعتقاد برخی‌ها این موضوع ممکن است باعث باندبازی در تیم شده یا کنترل و مدیریت تیم را از دست سرمربی و مدیرعامل خارج کند. معاون مستعفی باشگاه استقلال که با یکی از مدیر برنامه‌های معروف و فعال ایران مشکل دارد، با همین استدلال و بهانه مخالف تمدید قرارداد و جذب چند بازیکن استقلال بود و در برابر آن مقاومت می‌کرد و کار را به‌جایی رساند که کامران منزوی و امیرحسین فتحی خودشان زمام امور را در دست بگیرند.

استقلال در حال حاضر 9 بازیکن از یک مدیر برنامه‌ دارد. حسین حسینی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، علی کریمی، داریوش شجاعیان، میلاد زکی پور، مرتضی تبریزی، عارف غلامی و آرش رضاوند 9 بازیکنی هستند که مدیر برنامه‌های مشترک دارند.

جالب اینکه شنیده می‌شود با وجود نیاز استقلال به یک دفاع چپ، چون مدیر برنامه‌های امید نورافکن هم با این بازیکنان یکی است، باشگاه برای گرفتن او از شالروا تمایلی از خودش نشان نمی‌دهد و به دنبال خرید یک بازیکن خارجی در این پست است.

افشاگری عجیب‌وغریب خطیر درباره مذاکرات انجام‌شده با غفوری و حسینی و درخواست‌های میلیاردی آن‌ها و طولانی شدن مذاکرات با رضاوند هم به همین دلیل بود. حتی گفته می‌شود معاون ورزشی سابق باشگاه به دنبال حفظ مهدی رحمتی و رد کردن حسینی بود! اما خب جو منفی که علیه رحمتی وجود داشت اجازه نداد تا این برنامه اجرا شود.

موضوع مدیر برنامه‌های مشترک که به‌واسطه خطیر در استقلال این‌همه حساس شده است، در سایرتیم ها هم دیده می‌شود. برای مثال در پرسپولیس هم یک مدیر برنامه‌ها دست‌کم 5 بازیکن دارد.موضوع دیگر اینکه طبق صحبت‌های یک منبع موثق، فردی که گفته می‌شود مدیر برنامه‌های بازیکنانی چون غفوری و حسینی و کریمی است صرفاً اسمش روی این بازیکنان است و نفوذی روی آن‌ها ندارد و حتی درصدی از قرار آن‌ها نمی‌گیرد.

طبق گفته‌های این شخص مطلع، اغلب بازیکنان بزرگ و اسم‌ورسم‌دار خودشان کارهایشان را انجام می‌دهند و مدیران برنامه برای اینکه اعتبار کسب کنند کنار آن‌ها هستند تا بتوانند بازیکنان جوان را جذب خودشان کنند. به‌هرحال موضوع مدیر برنامه‌های مشترک 9 بازیکن استقلال در حالی ایجاد حساسیت کرده است که در سال‌های گذشته شجاعیان بیش از بازیکنانی که نام‌برده شد با مهدی رحمتی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری و مهدی قائدی رفیق و نزدیک بود. جالب اینکه مدیر برنامه‌های این بازیکنان باهم متفاوت است.

حساسیت ایجادشده روی مدیر برنامه‌های بازیکنان استقلال که امسال ایجادشده بیش از هر چیز به دلیل اختلاف خطیر و آن مدیر برنامه‌های خاص است. بسیاری منتظر هستند تا از این موضوع  که در فضای مجازی روی آن مانور داده می‌شود به استقلال و برخی از بازیکنان نام‌برده شده ضربه بزنند و آن‌ها را به حاشیه ببرند! جالب اینکه از 9 بازیکن نام‌برده شده نفراتی چون غفوری، تبریزی و شجاعیان ستاره‌های استقلال هستند.

استقلال امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر