کد خبر: 793918 A

حجت حق‌وردی در گفت و گو با ایلنا:

مدافع تیم پیکان تهران گفت: امسال یکی از اهداف جدی من رسیدن به پیراهن تیم ملی است و برای آن تلاش می‌کنم. امیدوارم برای موفقیت در پیکان، نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنم.

حجت حق‌وردی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره شرایط آماده‌سازی تیم پیکان و تمرینات پیش‌فصل خودروسازان اظهار داشت: فصل بدنسازی را پشت‌سر گذاشتیم و اردوی یک هفته‌ای را هم در بروجرد سپری کردیم. چند بازی تدارکاتی خوب در این مدت داشتیم و با تیم‌های قدرتمندی مثل پرسپولیس، سپاهان و گل‌گهر بازی کردیم و اگر قرعه‌کشی لیگ برتر هفته آینده برگزار شود دیگر آخرین بازی‌های دوستانه‌مان را برگزار کنیم. طی این مدت کادر فنی شناخت بسیار خوبی از بازیکنان به دست آوردند و در کل به 80 درصد آمادگی رسیدند.

مدافع پیکان درباره تمدید قراردادش با خودروسازان برای سومین فصل متوالی گفت: در همین تابستان چند پیشنهاد به دستم رسید اما باشگاه پیکان باشگاهی است که از نظر من برای پیشرفت جای خوبی است. به دلیل مسائل خانوادگی دوست داشتم در تهران بمانم که در نهایت تصمیم گرفتم که برای یک فصل دیگر با پیکان تمدید کنم. پیکان از همه نظر تیم خیلی عالی است و در اینجا خیلی آرامش دارم. در نیم فصل پارسال هم می‌توانستم جدا شوم اما قرارداد داشتم و رضایتنامه‌ نداشتم. برای فصل جدید هم استقلال و پرسپولیس به من علاقه داشتند اما آنطور که من می‌خواستم شرایط پیش نیامد. نمی‌توانم دقیق بگویم که پیشنهاد کتبی داشتم اما می‌توانستم یکی از این دو تیم را انتخاب کنم.

حق‌وردی در خصوص اینکه برای فصل جدید پیکان به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است یا خیر گفت: 100درصد. فصل پیش هم قصد ما همین بود اما یکسری مسائل حاشیه‌ای موجب شد تا به آن دست پیدا نکنیم. این فصل خیلی شرایط خوب است و نفرات خیلی خوبی به تیم اضافه شده‌اند و نقصی نداریم. درست است از الان نمی‌شود قول داد که حتما سهمیه آسیایی به دست می‌آوریم اما این مهم هدف ما است. ما باید با تیم‌های مطرحی که هر ساله رتبه اول تا پنجم را در اختیار دارند رقابت کنیم.

مدافع پیکان درباره همکاری با حسین فرکی بیان داشت: بسیار عالی هستند. نیم فصل قبل هم با ایشان کار کردیم. سبک ایشان چه از لحاظ فنی و اخلاقی به نوعی است که آدم از همکاری با ایشان لذت می‌برد. هر روزی که در تمرینات شرکت می‌کنیم یک چیز تازه‌ یاد می‌گیریم. برای من یکی از دلایلی که تصمیم گرفتم در پیکان بمانم وجود آقای فرکی و تجربیات ایشان بود.

حق‌وردی در پاسخ به این سوال که با حضور بازیکنان تیم امید و چند ملی‌پوش تازه‌وارد در تیم پیکان آیا برای رسیدن به پیراهن تیم ملی انگیزه دارد یا نه گفت: قطعا انگیزه دارم چون کادر فنی تیم ملی عوض شده و سرمربی تیم ملی آقای ویلموتس می‌خواهند تمام بازیکنان را ببینند و از پتانسیل آنها استفاده کند. با شروع مسابقات لیگ برتر مطمئنا همه چیز متفاوت خواهد شد. مسلما ایشان و کادر فنی‌شان بازی‌های لیگ برتر را دنبال خواهند کرد. من هم همیشه هدفم تیم ملی بوده اما در سال‌های پیش این اتفاق نمی‌افتد چون خیلی مشکل بود که به لیست آقای کی‌روش وارد شویم و نفرات حاضر در تیم ملی جا افتاده بودند. امسال یکی از اهداف جدی من رسیدن به پیراهن تیم ملی است و برای آن تلاش می‌کنم. امیدوارم برای موفقیت در پیکان، نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنم.

تیم ملی فوتبال ایران پیکان تهران حجت حق وردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر