سرخط خبرها:
کد خبر: 793883 A

مانند همه تیم‌ها بلاتکلیف هستیم

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: همه ما حدود 60 تا 70 درصد آماده هستیم و به مرز 100درصد آمادگی نرسیده‌ایم. همین‌طور به تمرینات ادامه می‌دهیم تا به شرایط ایده‌آل برسیم.

عماد میرجوان در گفت‌وگو با ایلنا درباره شرایط اردوی آماد‌ه‌سازی تیم نفت مسجدسلیمان در تهران اظهار داشت: به احتمال زیاد تا یک هفته دیگر در تهران هستیم و بعد از آن به اهواز خواهیم رفت. اردوی بسیار پرفشاری را در تهران برگزار کردیم و صبح و بعدازظهر تمرین داشتیم. به غیر از دو بازی دوستانه اخیر که شکست خوردیم در بقیه بازی‌ها یا مساوی کردیم یا برنده شدیم. فشار تمرینات ما بالا بود و روزی دو جلسه تمرین برای رسیدن به آمادگی مناسب کافی بود.

میرجوان درباره شرایط آمادگی خودش گفت: شرایط من هم مانند بقیه بازیکنان است. همه ما حدود 60 تا 70 درصد آماده هستیم و به مرز 100درصد آمادگی نرسیده‌ایم. همین‌طور به تمرینات ادامه می‌دهیم تا به شرایط ایده‌آل برسیم.

مهاجم نفت مسجدسلیمان در خصوص رویارویی با پرسپولیس گفت: پرسپولیس دو تیم آماده دارد. این تیم آنقدر مهره دارد که یک تیم آن روز قبل از بازی با ما با پیکان بازی کرده بود و یک تیم دیگر با ما بازی کرد. تیم اول و دوم آنها فرقی با هم ندارند. در کل پرسپولیس تیم خیلی خوبی است که شرایط ایده‌آلی دارد.

میرجوان در خصوص اینکه لیگ برتر به دلیل عدم تجهیز ورزشگاه‌ها و پرداخت بدهی باشگاه‌ها هنوز قرعه‌کشی هم نشده گفت: ما هم مانند همه تیم‌ها می‌دانیم که چه زمانی باید به مسابقات برویم و در حال حاضر فقط به بازی‌های دوستانه نگاه می‌کنیم. سرمربی‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند و اینکه وضعیت مشخص نیست شرایط را دشوار می‌کند. ما هم مانند همه تیم‌ها بلاتکلیف هستیم. من فصل قبل 50 درصد از مطالباتم از پارس جنوبی را دریافت نکردم و همین نشان می‌دهد که باید با باشگاه‌های بدهکار برخورد شود. درباره تجهیز ورزشگاه‌ها هم آنطور که می‌دانم ورزشگاه ما هم در حال کامل شدن است و به زودی نواقص آن برطرف می‌شود.

مهاجم نفت درباره اینکه پیش از شروع مسابقات چند بازیکن از این تیم جدا شده‌اند، گفت: من همین چند دقیقه پیش متوجه شدم که آقای تارتار چند بازیکن را کنار گذاشته است. این انتخاب هر سرمربی است که با کدام بازیکنان کار کند. آقای تارتار از ابتدای تمرینات به ما اعلام کرد که هر بازیکنی آمادگی نداشته باشد از تیم جدا می‌شود. حالا ظاهرا دیروز با چند بازیکن صحبت کرده‌اند و اعلام شده که نیازی به آنها ندارند. امیدوارم فصل بدون دغدغه‌ای داشته باشیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم و دل هواداران خونگرم نفت را شاد کنیم.

مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان عماد میرجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر