کد خبر: 793474 A

آشنایی با گزینه جدید آبی‌ها؛

نشریه ایتالیایی اعلام کرد با نظر آندره آ استراماچونی، باشگاه استقلال با مدافع سابق تیم سمپدوریا وارد مذاکره شده است.

به گزارش ایلنا، پس از اینکه روز گذشته شایعاتی مبنی بر پیوستن بوکاری درامه به استقلال تهران مطرح شد، سایت معتبر ایتالیایی خبر داد که آبی پوشان تهرانی در ایتالیا به دنبال جذب یک بازیکن شناخته شده هستند.

سایت توتومرکاتووب اعلام کرد دانیل پاولویچ، مدافع 31 ساله سوئیسی با پیشنهاد تیم استقلال مواجه شده که هدایت آن در دستان آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی است. این بازیکن در ایتالیا سابقه برتن کردن پیراهن تیم‌های سمپدوریا و فروزینونه را در کارنامه دارد.

او به غیر از استقلال چند پیشنهاد دیگر هم دارد. تیم‌های هلاس ورونا و فروزینونه دیگر تیم‌هایی هستند که از ایتالیا به او پیشنهاد همکاری داده‌اند.  پاولویچ که در تیم‌های رده پایه ملی سوئیس بازی کرده و از سال 2017 به عضویت تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین درآمده است توانایی بازی در پست وینگر چپ و هافبک دفاعی را دارد و پست اصلی او دفاع چپ است.

او در زمستان گذشته به تیم پروجیا ایتالیا ملحق شد و با فرا رسیدن تابستان این تیم را ترک کرد. این مدافع فصل گذشته آمار موفقی نداشته و در هیچ یک از بازی‌های تیم پروجیا حضور نداشت. او دچار مصدومیت نبوده اما در لیست بازیکنان قرار نمی‌گرفت. در تیم کروتونه(فصل18-2017) پالوویچ نسبتا بیشتر بازی کرد(11 مسابقه). در دو فصل پیش هم او به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو چندین مسابقه در نیم فصل اول را از دست داده بود و تنها موفق شد در 10 مسابقه رسمی برای سمپدوریا به میدان برود؛ او پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت اغلب نیمکت نشین بود. در سه فصل پیش او به دلیل مصدومیت از ناحیه لگن و پهلو چند مسابقه را از دست داده بود و اما در 22 بازی رسمی برای فروزینونه به میدان رفت.

ارزش فعلی پاولوویچ در سایت معتبر ترانسفرمارکت 200 هزار یورو است. او با قراردادی 400 هزار یورویی به تیم پورجیا ملحق شده بود.

eee

 

استقلال تهران دانیل پاولویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر