کد خبر: 793155 A

در حالی که تنها سه هفته دیگر به آغاز فصل جدید لالیگا باقی‌ مانده است، بارسلونا هفته مهمی را در بازار نقل و انتقالات تابستانی آغاز کرده و سرمربی‌اش امیدوار است در این هفت روز هر‌‌ آنچه خواسته فراهم شود.

به گزارش ایلنا، والورده از باشگاه بارسلونا خواسته ترکیب تیم را با خرید دو بازیکن جدید تقویت کند و نخستین تقاضای او خرید یک دفاع چپ جدید بوده است.

همچنین او به مسوولان باشگاه گفته است که اگر مهاجم فرانسوی‌اش مالکوم را بفروشند باید یک مهاجم جدید به جای او جذب کنند. علاوه بر درخواست این دو بازیکن، والورده به باشگاه گفته که چهار بازیکن هم در فهرست مازاد او قرار دارند و با فروش آنها مشکلی ندارد.

گزینه ارجح بارسلونا برای خرید دفاع چپی که نقش ذخیره خوردی آلبا را ایفا کند، جونیور فیرپو بازیکن 22 ساله اهل دومنیکن رئال بتیس است. میان باشگاه‌های بتیس و بارسلونا رابطه خوبی وجود دارد اما بارسلونا نمی‌خواهد بابت فیرپو بیش از 25 میلیون یورو بپردازد و به همین دلیل طرفین هنوز به توافق نرسیده‌اند. از این رو بارسلونا به گزینه بعدی که فیلیپ مکس از آگزبورگ است فکر می‌کند. گزینه دیگری که در صورت ناکامی بارسلونا برای خرید فیرپو در فهرست این تیم قرار خواهد گرفت، الکس مورنو از تیم رایو وایکانو است. او قرار است به بتیس برود اما عدم انتقال جونیور فیرپو باعث توقف این جابه‌جایی شده است.

خرید مهاجم جدید برای والورده کمی پیچیده‌تر خواهد بود. مالکوم در آستانه ترک بارسلونا قرار دارد و این باشگاه امیدوار است فیلیپه کوتینیو را هم بفروشد. اگر هر دو آنها بروند، والورده یک مهاجم دیگر می‌خواهد و نیمار یکی از آنها است. PSG اعلام کرد که نیمار را نمی‌فرشد و به این ترتیب این جابه‌جایی منتفی است.

بارسلونا والورده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر