کد خبر: 793152 A

به نظر می‌رسد قرار نیست اتفاقات عجیب در خصوص بازیکنان آرسنال پایان یابد؛ بعد از ماجرای درگیری مسوت اوزیل با سارقان، اکنون این تیم درگیر ماجرای جدیدی شده است.

به گزارش ایلنا، یک جسد در خانه محمد الننی، بازیکن آرسنال پیدا شده است. پدر او در خانه‌اش در شهر محله‌ الکبری، این جسد را در بالکن یافته است. او بلافاصله به پلیس این موضوع را خبر داد.

هنوز مشخص نیست آن فرد چگونه جانش را از دست داده اما تحقیقات در این زمینه آغاز شده است. خانه‌ای که جسد در آن پیدا شده در حال ساخت است.

الننی 27ساله از ژانویه 2016 برای آرسنال بازی می‌کند. او در تیم ملی مصر هم حضور دارد و اخیرا در جام ملت‌های آفریقا به میدان رفته است.

چند ماه پیش به‌نظر می‌رسید الننی دارد از باشگاه می‌رود، چراکه به بهانه سومین سالگرد حضورش در آرسنال، پستی پراحساس در اینستاگرام گذاشته بود. 

او نوشته بود: «14 ژانویه روزی است که همیشه در قلب من می‌ماند. سه سال پیش در چنین روزی به خانواده آرسنال پیوستم. من اسمش را می‌گذارم خانواده، چون در آرسنال اوضاع واقعا به همین ترتیب است. من بابت تمامی لحظاتی که در این سه سال تجربه کردم سپاسگزارم؛ لحظات دشوار و البته لحظات پر از شادی. من از طرفداران بی‌نظیر آرسنال ممنونم، از مربیان و از هم‌تیمی‌هایی که برادران واقعی من شدند. من بابت مدتی که در آرسنال بودم سپاسگزارم و بسیار مشتاق آینده هستم.»

با این حال الننی در آرسنال ماند و از این تیم جدا نشد.

آرسنال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر