کد خبر: 793127 A

مدافع مد نظر منچستر یونایتد به توافقات ابتدایی با این تیم دست یافته است.

به گزارش ایلنا، منچستر یونایتد برای جذب هری مگوایر باید درصد بیشتری از مبلغ پیشنهادی خود را پیشاپیش پرداخت کند. قرار بود در قرارداد او پاداشی برای صعود به لیگ قهرمانان برای لستر در نظر گرفته شود اما این باشگاه مطمئن نیست که یونایتد بتواند به لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

مگوایر احتمالا آخرین دیدارش را برای لستر سیتی مقابل استوک‌ سیتی انجام داد و مذاکرات بر سر انتقال او به یونایتد با قیمت 80 میلیون پوند ادامه دارد.

یونایتد تاکنون پیشنهاد داده 72 میلیون پوند برای این مدافع 26ساله پرداخت کند و در صورت صعود به لیگ قهرمانان یا کسب جام، مبالغ پرداختی به لسترسیتی را بیشتر کند.

اما یونایتد در شش فصل پس از دوران سر الکس فرگوسن، تنها سه بار به لیگ قهرمانان رسیده است و لستر به این ترتیب می‌خواهد در صورتی که مشکلات یونایتد ادامه پیدا کند، درآمدش از فروش مگوایر کم نباشد.

احتمالا در یک هفته آینده، دو طرف بر سر جزییات قرارداد انتقال این بازیکن به توافق خواهند رسید.

تاپ سریواداناپرابا، مالک باشگاه لستر می‌خواهد مگوایر گران‌ترین مدافع جهان شود. در حال حاضر این عنوان متعلق به ویرجیل فان‌دایک است که با قیمت 75 میلیون پوند از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست و 70 میلیون پوند آن در زمان امضای قرارداد پرداخت شد.

اد وودوارد خود را مذاکره‌کننده خوبی می‌داند و نمی‌خواهد که در ماجرای انتقال مگوایر، ضعف نشان دهد. مگوایر امیدوار است رفتار خوبی که در دوران حضور در لستر داشته است باعث شود که مقامات باشگاهش با یونایتد به توافق برسند.

 او در تمامی دیدارهای دوستانه لستر در پیش‌فصل آماده بوده است. او به برندان راجرز، مربی تیم هم گفته که می‌خواهد به یونایتد بپیوندد اما باشگاه را تحت فشار نگذاشته و درخواست رسمی خروج نداده است.

منچستر یونایتد لیگ جزیره هری مگوایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر