کد خبر: 793119 A

هافبک تکنیکی استقلال که تاکنون نتوانسته انتظاراتی که از او می‌رفت را براورده کند با پیراهن شماره 10 این باشگاه فرصت خوبی برای شروع دوران جدیدی در فوتبالش دارد.

به گزارش ایلنا، استقلال چند سالی است که یک شماره 10 ششدانگ در ترکیب خودش نمی‌بینید و حالا بعد از کلی بالا و پایین و دست به دست شدن این شماره بین بازیکنانی کم‌فروغ در ترکیب این تیم، پیراهن شماره 10 استقلال به یکی از بازیکنان جوان این تیم رسیده است که محبوب هواداران آبی‌هاست و آنها به درخشش او دل بسته‌اند. بعد از دو فصل پر حاشیه به نظر می‌رسد سومین فصل حضور مهدی قائدی بیست ساله در استقلال باید فصل پیوند عمیق‌تر او و هواداران باشد.

در استقلال هم مثل سایر تیم‌ها شماره‌ پیراهن‌ها با داستان‌ها و حاشیه‌های فراوانی همراه است. بعد از فرهاد مجیدی استقلالی‌ها فکر می‌کنند شماره هفت این تیم با طلسمی همراه شده. چه اینکه بازیکنان درخشانی چون بختیار رحمانی، حسن بیت‌سعید و نویمایر علی‌رغم توانایی‌هایی که در تیم‌های دیگرشان داشتند در استقلال و با این پیراهن چندان ندرخشیدند و تنها تیام بود که یک نیم فصل رویایی را در پیراهن شماره 7 استقلال پشت سر گذاشت که آن هم در استقلال ماندنی نشد. همین داستان برای پیراهن شماره 10 استقلال هم رخ داد و چند سالی است که استقلالی‌ها یک شماره 10 ششدانگ و همیشه مطمئن را در ترکیب خود نمی‌بینند. روح‌الله باقری و سجاد شهباززاده آخرین شماره 10های استقلال بودند که چندان در این تیم سرنوشت خوبی نداشتند. حالا باشگاه استقلال تصمیم گرفته تا در فصل جدید از جوان‌ترین بازیکن شماره 10 خود رونمایی کند. مهدی قائدی که همیشه در این دو سال دلگرمی هواداران استقلال بوده و مدام اسمش روی سکوها فریاد زده شده اما به میزانی که استقلالی‌ها علاقه داشتند برای باشگاه ندرخشیده است. قائدی که هواداران به او «باشو» می‌گویند علاوه بر اینکه به یک بازیکن ثابت در ترکیب استقلال تبدیل نشده بود با ایجاد حاشیه‌هایی در خارج از زمین کمی هم هواداران را ناامید کرده بود اما حالا فرصت مناسبی است تا قائدی تکلیفش را با استقلال مشخص کند. او بیش از یک بازیکن 20 ساله تجربه دارد و باشگاه هم علی‌رغم همه داستان‌ها و حواشی پای او ایستاده و این ماجرا دیگر به فصل برداشت رسیده است.

 استقلالی که با نظم آهنین استراماچونی کم‌کم خلوت می‌شود و مثل فصل گذشته با ترافیک مهره‌های تهاجمی مواجه نیست فرصت خوبی است برای پسر بوشهری فوتبال ایران که نشان بدهد قرار نیست یک نمونه تکراری از ستاره‌های سوخته فوتبال ایران باشد. فرصت نمایشی که می‌تواند او را به‌عنوان یک خاطره فراموش نشدنی در ذهن هواداران استقلال ثبت کند. باید منتظر ماند تا نمایش شروع شود و ببینیم قائدی قدر این فرصت طلایی را می‌داند یا خیر!

 

سامان موحدی‌راد

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران مهدی قائدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر