کد خبر: 793044 A

رییس فدراسیون فوتبال گفت: برای شروع فصل آتی می بایست سه فاز پایانی شامل دوربین ورزشگاهها،بلیط فروشی الکترونیک و صندلی های شماره دار در ورزشگاههای لیگ برتر به مرحله اجرا در بیاید.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،سیستم‌ اتوماسیون هیات فوتبال البرز امروز با حضور رییس فدراسیون، بیک وردی رییس و سعیدی سیرایی نایب رییس و عبدلی دبیر هیات فوتبال استان البرز هیات افتتاح شد.

این سیستم در ارتباط برخط با اتوماسیون مرکزی فدراسیون فوتبال خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه این مراسم،درباره تاکید بر تحقق الزامات مربوط به ورزشگاهها عنوان کرد:فرآیند مربوط به تجهیز ورزشگاهها از سال های گذشته آغاز شده بود.برای مثال،در مقطعی از زمان موضوع نور ورزشگاهها مورد صریح قرار گرفت،در بازه زمانی دیگر موضوع محل های تشریفاتی ورزشگاهها شامل وی آی پی و سی آی پی و در نهایت در پایان فصل گذشته مقرر گردید مرحله پایانی این فرآیند مورد تاکید باشد.

وی افزود:بر این اساس،مبحث مرتبط با فرآیند تجهیز در مرور زمان آغاز شده بود و برای شروع فصل آتی می بایست سه فاز پایانی شامل دوربین ورزشگاهها،بلیط فروشی الکترونیک و صندلی های شماره دار در ورزشگاههای لیگ برتر به مرحله اجرا در بیاید.

رییس فدراسیون همچنین در جمع اعضای هیات فوتبال استان البرز گفت:من آینده فوتبال را در دو بحث تکنولوژی و کلاس های آموزشی میبینم که البرز در این مباحث پیشرو است .تعدادی از تیم های لیگ برتری هنوز هیچ اقدامی برای تجهیز استادیوم ها انجام نداده اند ولی نکته قابل توجه این است که البرز با وجود نداشتن تیم لیگ برتری پیشنهاداتی برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور به فدراسیون و سازمان لیگ ارائه داده است.

تاج افزود:چیزی که واضح می باشد این است که فوتبال استان البرز رو به رشد است و با مدیریت بی حاشیه بیک وردی رییس جدید هیات و تلاش و وقت زیادی که وی و همکارانشان صرف می کنند ، بنده آینده روشنی را برای فوتبال البرز پیش بینی میکنم.سیاست فدراسیون فوتبال بر این اساس است که در هر استان تمرکز روی بخش به خصوص است و در البرز عمده تمرکز فدراسیون بحث داوران و جوانان و پایه است.

فدراسیون فوتبال مهدی تاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر