کد خبر: 792613 A

چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با معرفی تیم های برتر در ۳ رشته باقیمانده والیبال، فوتسال و هندپلو به پایان رسید.

به نقل از تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در روز پایانی چهارمین المپیاد ورزش همگانی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور که در دانشگاه بوعلی همدان برگزار شد، تیم های برتر در ۳ رشته والیبال، فوتسال و هندپلو مشخص شدند.

در رشته فوتسال تیم های آموزش عالی زرند کرمان، فرهنگیان خراسان شمالی و شهاب دانش قم به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند و تیم های فنی و حرفه ای ارومیه، صنعتی اصفهان و پیام نور ایلام نیز عناوین چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

در والیبال ۴ نفره نیز تیم های فنی و حرفه ای مازندران، فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و فنی و حرفه ای کرمانشاه به ترتیب اول تا سوم شدند و تیم غیرانتفاعی احرار رشت نیز عنوان چهارمی را به خود اختصاص داد.

در رشته ورزشی هندپلو نیز دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شاهرود و دانشگاه رازی کرمانشاه به ترتیب اول تا سوم شدند و دانشگاه های تبریز، یزد و صنعتی اصفهان نیز در رتبه های چهارم تا ششم جای گرفتند.

چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر با حضور ۲ هزار دانشجو در ۹ رشته ورزشی به میزبانی دانشگاه بوعلی همدان برگزار شد.

المپیاد ورزش های همگانی دختران نیز طی ۵ روز به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) و در ۹ رشته ورزشی برگزار شد.

وزارت علوم المپیاد ورزش همگانی دانشجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر