کد خبر: 792479 A

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: با توجه به تعاملی که باشگاهها در ماه گذشته با تیم امید داشتند اردوی مردادماه را به منظور استمرار تعامل دوجانبه لغو کردیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی با بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه باشگاهها در تیرماه همکاری خوبی با تیم امید داشتند و بازیکنان را در اختیار ما گذاشتند. بر همین اساس با توجه به اینکه تاریخ آغاز لیگ هنوز مشخص نیست و باشگاهها برنامه های آماده سازی خودشان را دنبال می کنند همچنین در پی حضور بازیکنان بیشتری از تیم امید در باشگاههای لیگ برتری و تاثیرگذاری نفرات و مهره های ما که قطعا به حضور آنها در رده ملی هم کمک می کند تصمیم گرفتیم به این تعامل دوجانبه ادامه بدهیم و بر همین اساس اردوی مردادماه لغو خواهد شد. امیدواریم در ماه های آتی باشگاهها همکاری خوبی داشته باشند و همچنان نفرات خودمان را در اختیار داشته باشیم.

استیلی در خصوص برنامه های آتی تیم امید گفت: خوشبختانه برنامه آماده سازی بسیار خوب گسترده ای در نظر گرفته شده که به موقع اجرا می شود. شهریورماه یک سفر و دو مسابقه تدارکاتی بسیار مهم در فیفا دی خواهیم داشت و تلاش می کنیم از لژیونرهای خودمان هم در این اردو استفاده کنیم. بعد از آن هم بازی با اندونزی در جاکارتا هماهنگ شده همچنین دو اردوی دیگر که در حال مذاکره هستیم و چند حریف تدارکاتی مد نظر قرار دارند. سعی می کنیم هیچ توقفی در این برنامه ایجاد نشود و با حریفان خوب و قدرتمندی دیدار کنیم که موجب تقویت تیم امید در مسیر صعود به المپیک باشد.امیدواریم فدراسیون فوتبال در اجرای این برنامه ها تنها نماند و حمایت لازم از تیم المپیک صورت پذیرد.

حمید استیلی تیم امید ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر