کد خبر: 792476 A

با توجه به انگیزه ای که از داوران دیدم اشتباهات در لیگ کمتر می‌شود

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اظهار امیدواری کرد با توجه به آمادگی قابل توجه داوران شاهد فصل متفاوتی برای داوری فوتبال کشور باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت الله ممبینی در آیین اختتامیه کلاس توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال ضمن قدردانی از مدرسان و مسئولان برگزاری این دوره همچنین کلیه شرکت کنندگان گفت:جا دارد خسته نباشید بگویم به کلیه شرکت کنندگان در این کلاس همچنین خیرمقدم به آقای شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و دکتر حمید رضا خلیلی مدیرعامل شرکت نفت و پارس همچنین پیشکسوتان داوری کشور. تشکر می کنم از مدرس محترم فیفا و ای اف سی که در این 8 روز کمک خوبی به ما کردند و شاهد برگزاری دوره بسیار مفیدی بودیم.

رئیس کمیته داوران فدراسیون اضافه کرد:خوشبختانه در این دوره شاهد بودیم که داوران آمادگی خوبی از خودشان نشان دادند و بر همین اساس فکر می کنم فصل متفاوتی را از سوی داوران در پیش خواهیم داشت. با توجه به انگیزه ای که در داوران دیدم فکر می کنم شاهد اشتباهات کمتری در رقابت های فصل جدید خواهیم بود. فتح قله های داوری در رده های بین المللی برای داوران کشور دور از دسترس نخواهد بود و داوران ما این لیاقت را دارند. امیدوارم شرکت کنندگان بهترین بهره ممکن را از این کلاس برده باشند.

فدراسیون فوتبال هدایت الله ممبینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر