کد خبر: 792264 A

سفیر نیکاراگوئه در جمهوری اسلامی ایران با رییس فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

به گزارش ایلنا،ماریو بارکرو بالتودونو،سفیر نیکاراگوئه در ایران امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال،با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار،رییس فدراسیون فوتبال کشورمان با اشاره به حضور بازیکن نیکاراگوئه ای در لیگ برتر ایران و باشگاه پدیده،ابراز امیدواری کرد این موضوع نقطه استراتژیک ارتباط فوتبالی میان دو کشور در آینده باشد.

وی همچنین با اشاره به دیدار اخیر تیم ملی نیکاراگوئه مقابل تیم ملی آرژانتین تصریح کرد که برگزاری چنین مسابقاتی به طور حتم کمک زیادی به توسعه فوتبال در این کشور خواهد کرد .

در ادامه،ماریو باکرو بالتودونو،سفیر نیکاراگوئه در جمهوری اسلامی ایران،ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با رییس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت:مدتی بود به دنبال فرصت انجام این دیدار بودم و افتخار می کنم در این مقطع زمینه برگزاری این نشست فراهم شد.ورزش اول وملی کشور ما بیسبال است اما در ورزش فوتبال هم در تلاش هستیم تا رشد و پیشرفت داشته باشیم و در این راه بسیار علاقمندیم از تجارب فدراسیون فوتبال ایران بهره مند شویم.

وی افزود:امیدوارم این فرصت در اختیار فدراسیون فوتبال نیکاراگوئه قرار بگیرد تا تفاهم نامه همکاری مشترک را با فدراسیون فوتبال ایران به امضا برساند.همانطور که اشاره کردید حضور بازیکن نیکاراگوئه ای در فوتبال ایران آغاز فصل همکاری دو کشور در حوزه فوتبال بود و حالا امیدوارم این ارتباط توسعه بیشتری پیدا کند و شاهد بازی های دوستانه میان تیم های ملی دو کشور در سطوح مختلف باشیم

 

فدراسیون فوتبال تیم ملی نیکاراگوئه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر