کد خبر: 792143 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر ضمن تکذیب واگذاری یا انتقال امتیاز تیم پارس جنوبی جم تاکید کرد : اصلا همچین موضوعی مطرح نبوده است.خیال مردم از حضور فعال پارس جنوبی جم در لیگ برتر راحت باشد.

به گزارش ایلنا، احمد بهروزیان فرد در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه های استان برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر اظهار داشت : هیچ جای نگرانی نیست. امسال استان بوشهر ۲ نماینده در لیگ برتر دارد که شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی و پارس جنوبی جم بازیهایش در تختی جم برگزار میشود . تا بدین لحظه هیچگونه صحبتی در خصوص انتقال یا واگذاری امتیاز پارس جنوبی از استان به جای دیگر مطرح نیست .

 

مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر درباره شایعه نامه نگاری برای هبه شدن امتیاز پارس جنوبی جم به جای نفت تهران گفت : اصلا بحثی تا به الان مطرح نیست و این حق مردم استان و اهالی جم است.

 

وی با اعلام اینکه باشگاه پارس جنوبی راهکارهایی برای رفع مشکلات مالی پیدا کرده است بیان داشت : بحث دیگری که به دنبال آن هستیم مربوط به آماده سازی ورزشگاه ها برای لیگ برتر هست و به طوری جدی پیگیر تجهیز ۲ ورزشگاه خواهیم بود که در بوشهر اقدامات خیلی خوبی صورت گرفته . همچنین در شهرستان جم چمن آن به طور کامل ترمیم شده ، دوربین های مداربسته هم در حال نصب است و صندلی گذاری ورزشگاه نیز تا پیش از شروع بازیها انجام میشود .

 

بهروزیان فرد در پایان تأکید کرد : قطعا ورزشگاه های بوشهر و جم جز آن حداقل ۶ ورزشگاه آماده برای شروع لیگ خواهند بود و دغدغه ای از این بابت نداریم .

پارس جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر