کد خبر: 792120 A

نمایندگان کشورمان در پنج وزن دوم مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان، بعد از ظهر امروز در شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم که 16 نفر حضور دارند، علی عرب در دور نخست به مصاف استفان شتریوف از مقدونیه می رود. وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران ازبکستان و قرقیزستان می رود.

در وزن 51 کیلوگرم علی قلی زادگان در دور اول با اصلان اف از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف آخماجانوف از قزاقستان می رود. در این وزن 19 نفر حضور دارند.

در وزن 60 کیلوگرم که 24 کشتی گیر شرکت کرده اند، عرفان الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف آستاریان از ارمنستان می رود.

در وزن 71 کیلوگرم ابوالفضل ولی پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ریبزینسکی از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان کشتی گیران بلغارستان و اسپانیا کشتی می گیرد. در این وزن 26 نفر حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند، سهیل یوسفی در دور نخست به مصاف کاسو از ایتالیا می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران ترکیه و مکزیک سرشاخ می شود.

مسابقات اوزان فوق از ظهر فردا (سه شنبه) برگزار می شود.

کشتی تیم ملی نوجوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر