کد خبر: 792114 A

وزیر ورزش و جوانان گفت: یک تعداد قایق خرید کرده بودند که حمل نشده است. هزینه را با کمیته به صورت مشترک پرداخت می کنیم تا قایق ها حمل شود.

به گزارش ایلنا، وزیر ورزش در جمع خبرنگاران درباره وضعیت قایقرانی گفت: ما در زمان بازی های آسیایی هم در اردوها حاضر نمی‌شدیم و موارد را بررسی می کردیم. از یک سال و نیم قبل جلسات ستاد را تشکیل دادیم و یک دور کامل همه فدراسیون هایی که می توانستند سهمیه کسب کنند آمده و گزارش داده اند.

وزیر ورزش در جمع خبرنگاران درباره وضعیت قایقرانی گفت: ما در زمان بازی های آسیایی هم در اردوها حاضر می شدیم و موارد را بررسی می کردیم. از یک سال و نیم قبل جلسات ستاد را تشکیل دادیم و یک دور کامل همه فدراسیون هایی که نی توانستند سهمیه کسب کنند آمده و گزارش داده اند.


سلطانی فر درباره آغاز دور جدید جلسات با فدراسیون ها، عنوان کرد: دور جدید جلسات از هفته آینده آغاز می شود تا وضعیت آنها را بررسی کنیم. ۶ ماه آخر هم دوباره این بررسی را خواهیم داشت. با توجه به سابقه مدال آوری در رشته های تکواندو، وزنه برداری، کشتی و پرتاب دیسک امیدواریم در کاراته هم مدالهای خوشرنگ بگیریم. علاوه بر این به شمشیربازی، قایقرانی و جودو امیداوریم. البته جودو و شمشیربازی وضعیت بهتری دارند اما قایقرانی خم دور از ذهن نیست.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: به دلیل محدودیت منابع برنامه ویژه برای رشته های المپیکی داریم تا دوستان در رویدادهای مهم کسب سهمیه شرکت کنند. امیدواریم با هماهنگی زیاد نتایج خوبی کسب شود.

وزیر ورزش درباره مشکلات قایقرانان برای تهیه قایق، عنوان کرد: یک تعداد قایق خرید کرده بودند که حمل نشده است. هزینه را با کمیته به صورت مشترک پرداخت می کنیم تا قایق ها حمل شود.

وی درباره عقب افتادن ثبت نام از نامزدهای والیبال و حاشیه های ایجاد شده تصریح کرد: خبرنگاران حاشیه ایجاد نکنند هیچ حاشیه ای این تغییر زمان ایجاد نکرده است. ما دو رویداد داریم مسابقات نوجوانان و مسابقات کسب یهمیه المپیک تا وصعیت مدیریتی فدراسیون برای دو هفته آینده بهم نزنیم تا شرایط برای دو هفته آینده برای ثبت نام فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر