کد خبر: 791782 A

باشگاه استقلال تهران طی روزهای گذشته دوباره با کاپیتان فصل گذشته خود تماس برقرار کرده تا برای قرارداد جدیدی به

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پژمان منتظری کاپیتان فصل گذشته استقلال تهران وضعیت مشخصی ندارد. این مدافع ملی پوش با فرا رسیدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی قراردادش به پایان رسید تا به امروز مقصد جدید خود را مشخص نکرده است.

منتظری که فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین مهره‌های استقلال در ترکیب تحت هدایت وینفرد شفر بود، در حالیکه مدیران باشگاه به دنبال خرید مهره‌های جدید بودند با گذشت مدتی از نقل و انتقالات او اعلام کرده که تماسی از سوی مدیران باشگاه دریافت نکرده است.

مدافع با سابقه که مدتی مورد توجه تیم فولاد قرار گرفت و در این بین تماس مدیران باشگاه استقلال را بی پاسخ گذاشته بود اعلام کرد که قصد دارد از فوتبال خداحافظی کند! با این وجود منتظری کماکان در برنامه‌های باشگاه استقلال قرار دارد.

پژمان منتظری با وجود اینکه سیاوش یزدانی به عنوان مدافع میانی به ترکیب استقلال اضافه شد طی روزهای گذشته با تماس یکی از مدیران باشگاه مواجه شد. با وجود اینکه او همانند گذشته پاسخی به این تماس‌ها نداده اما مورد توجه استقلال است.

نکته قابل توجه درباره منتظری اینکه روز گذشته پس از اعلام شماره پیراهن بازیکنان برای فصل جدید شماره 33 که فصل پیش در اختیار این بازیکن بوده به بازیکن دیگری واگذار نشد و استقلال منتظر است تا منتظری پاسخ واضحی بدهد.

استقلال تهران پژمان منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر