کد خبر: 791766 A

شهردار تهران حضوری سرزده در ساختمان سازمان ورزش شهرداری داشت.

به گزارش ایلنا، پیروز حناچی، شهردار تهران امروز با حضور سرزده در ساختمان سازمان ورزش شهرداری با سرپرست و کارکنان این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید حناچی با حضور در برخی واحدهای سازمان ورزش مانند معاونت های ورزش بانوان و آقایان، بازرگانی و معاونت مالی و اداری از نزدیک در جریان نحوه فعالیت آنها و مسائل و مشکلات فراروی خدمت رسانی به شهروندان قرارگرفت.

 همچنین وی با حضور در دفتر مجید رباطی، سرپرست سازمان ورزش، نحوه خدمت رسانی به شهروندان در اماکن ورزشی را جویا شد.

رباطی نیز پیرامون میزان درآمدزایی و افزایش درآمد امسال، تعمیر و نگهداشت اماکن ورزشی، تعرفه های مجموعه ها،  برگزاری مزایده و مناقصه ها و استفاده  بهینه از فضاهای بدون استفاده در مجموعه های ورزشی تابعه گزارشی کوتاه ارایه کرد.

 وی با بیان اینکه تصمیم گیری در شهر تهران برای فضاهای ورزشی یکپارچه نیست پیشنهاد داد: شواری ورزش همگانی پایتخت با حضور مسوولان ورزش شهر تهران راه اندازی شود.

شهردار تهران نیز ضمن قدردانی از عملکرد سازمان ورزش بر ضرورت رفع مشکلات و نیازهای پایتخت نشینان و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات تاکید کرد.

حناچی تعمیر ابنیه و تاسیسات مجموعه های ورزشی و نگهداشت صحیح فضاهای ورزشی را اولویت کار سازمان ورزش دانست و این موضوع را یک ضرورت انکارناپذیر برشمرد.

گفتنی است، این اولین بازدید شهردار تهران از این سازمان از بدو تأسیس تاکنون بوده است.

شهردار تهران سازمان ورزش شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر