کد خبر: 791630 A

سرمربی پرسپولیس گفت: من دوست داشتم همه بازیکن‌ها در تیمم باشند اما این قوانین لیگ است که باعث می‌شود من محدود شوم.

به گزارش ایلنا، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیمش اظهار کرد: من عادت دارم که در تیمم سازمان‌دهی داشته باشم و به طور معمول، زمانی که تیمم تمرین دارد نباید با خبرنگاران صحبت کنم. کسی به من نگفته بود که تمرین با حضور خبرنگاران برگزار می شود!

 او در ادامه اعلام کرد با این وجود به احترام خبرنگارانی که به محل تمرین آمده‌اند با آنها گفت و گو می کند.

او درخصوص شرایط سرخپوشان در اردوی ترکیه ادامه داد: خوب نبود زیرا انتظار چهار بازی تدارکاتی داشتم که اتفاق نیفتاد اما بعد از آن، کار روی روال افتاد و بازی‌های خوبی برگزار شد.

سرمربی پرسپولیس درباره مهاجم خارجی که قرار است پرسپولیس جذب کند هم تصریح کرد: قرار است تا ۴۸ ساعت آینده در این جا حضور پیدا کند. من با مدیریت درباره یک بازیکن آفریقایی و یک برزیلی صحبت کردم و منتظرم که تا ۴۸ ساعت آینده به تهران بیاید. ترجیح من یک بازیکن قدبلند است که حتی بهتر است به صورت قرضی بیاید و یک سال امتحانش را پس بدهد و سپس خریداری شود.

کالدرون درباره کنار گذاشتن چند بازیکن از تیمش و مصاحبه شجاع خلیل زاده مبنی بر این که چرا با وجود پر بودن لیست، پرسپولیس بازیکن خریده است توضیح داد: بازیکنانی که آمدند تیم را قوی‌تر می‌کنند و ملی‌پوش هستند. من دوست داشتم همه بازیکن‌ها در تیمم باشند اما این قوانین لیگ است که باعث می‌شود من محدود شوم. من مسئولیتی را پذیرفته‌ام که باید آن را به نحو احسن اجرا کنم.

وی درباره تاخیر در آغاز لیگ برتر گفت: وقت بیشتری برای آمادگی تیم خواهیم داشت.

کالدرون درباره شرایط مالی تیم گفت: درباره بازیکن‌ها اطلاعی ندارم و خودم هم مدت کوتاهی است که عضو پرسپولیس شده‌ام و از این جریان‌ها اطلاعی ندارم.

سرمربی پرسپولیس درباره اظهار نظر بعضی پیشکسوتان مبنی بر نیاز نداشتن پرسپولیس به خرید مهره هجومی توضیح داد: ما علاوه‌ بر علیپور، جوانان خوبی داریم اما بازیکن جوان باید فرصت داشته باشد تا خودش را نشان دهد. آیا رئال مادرید و بارسلونا با جوانان قهرمان می‌شوند؟ من هیچ‌وقت نگفتم که وحید امیری مهاجم است.

او درباره نقل قول منتسب به او مبنی بر این که سروش رفیعی را به خاطر زیاد دریبل زدن کنار گذاشته است، گفت: به هر جهت با حضور وحید امیری و شباهت‌های او با سروش رفیعی باید یکی از این دو را انتخاب می‌کردم و من هم طبق وظیفه‌ام به آمار رجوع کردم.

سرمربی آرژانتینی درباره ماندن علیپور در تیم هم گفت: امیدوارم در پرسپولیس بماند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان تعاملش با باشگاه و مدیریت گفت: هنوز ارتباط کافی با مدیریت نداشته‌ام.

پرسپولیس کالدرون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر