کد خبر: 791465 A

گزارش تمرین امروز تراکتور؛

تمرینات تیم تراکتور صبح امروز در حالی پیگیری شد که عملکرد مسعود شجاعی و اشکان دژاگه تمجید دنیزلی و سایر اعضای کادرفنی را به دنبال داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، باتوجه به سفر تراکتور به تهران برای شرکت در تست پزشکی ایفمارک، تمرین امروز (یکشنبه) این تیم از ساعت ۱۱ صبح  زیر نظر مصطفی دنیزلی آغاز شد.

بازیکنان پس از نرم دوی و گرم کردن بدن‌هایشان با حرکات کششی، تمرینات چابکی را آغاز کرده و سپس با شدت بیشتری عرض زمین را چندین مرحله دویدند.

دنیزلی از بازیکنانش خواست چند دقیقه‌ای تنیس فوتبال بازی کنند؛ سپس بازیکنان در قالب دو تیم فوتبال تحت فشار بازی کردند.

دروازه‌بانان نیز زیر نظر مراد آیهان آیدین تمرینات پرفشاری را انجام می‌دادند، رابطه خوب میان سنگربانان و مربی دروازه‌بانان شادابی خاصی به تمرینشان بخشیده بود.

بازی درون تیمی، آخرین بخش تمرین تراکتور بود، بازیکنان در قالب دو تیم سبز و نارنجی باهم مسابقه دادند که در این فوتبال درون تیمی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه نمایش خوبی داشتند و گل‌های بسیار زیبایی هم به ثمر رساندند.

مازولا بازیکن برزیلی تراکتور که دیرتر از سایرین به تمرینات تراکتور اضافه شده است، از بازیکنان آماده این بازی دستگرمی بود او با تکنیک بسیار خوب و سرعت بالا بازیکنان مقابل را دریبل کرده و مهاجمان را صاحب موقعیت گلزنی می‌کرد.

لیگ برتر فوتبال مصطفی دنیزلی تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر