کد خبر: 791423 A

​سامان سهرابی اولین باشگاه دار ایرانی در ترکیه

مرحله سوم استعدادیابی باشگاه سامی اسپورت در ورزشگاه شماره دو آزادی برگزار شد که در این مرحله بیش از 200 بازیکن در سن های مختلف شرکت کردند.

به گزارش ایلنا، از بین این نفرات حدود 30 بازیکن برگزیده شدند تا برای انتخاب مرحله نهایی راهی آنتالیا شوند. البته در دو مرحله قبلی که تست گیری صورت گرفته بود، 18 بازیکن انتخاب شده بودن که همه آنها با تیم های ترکیه ای قرارداد بسته‌اند و باید پانزدهم مرداد در تمرینات تیم‌های شان شرکت کنند.

در صورتی که از بین نفرات فعلی که آنها نیز تا چند روز دیگر عازم ترکیه می‌شوند، بازیکن دیگری انتخاب شود و با باشگاه جدید قرارداد امضا کند؛ رکورد عجیبی در ترانسفر شدن بازیکن ایرانی به خارج از کشور شکسته خواهد شد.

رکوردی که تنها یک باشگاه آن را به نام خود ثبت می‌کند و باید دید بازیکنان جوان ایرانی در تیم‌های ترکیه ای چه عملکردی را بر جا خواهند گذاشت. کاری که در گذشته تیم‌‌های باشگاهی تیم‌های کشور انجام می‌دادند ولی اخیرا باشگاه سامی اسپورت که در خود کشور ترکیه فعالیت می‌کند، انجام می‌دهد.

ناگفته نماند مالک این باشگاه، سامان سهرابی است که مربیان و بازیکنان شناخته شده‌ای از جمله علیرضا نیکبخت واحدی، بابک پورغلامی، قاسم دهنوی، آریا حسن زاده و چند نفر دیگر کار تست گیری را برای انتخاب نفرات برتر انجام می‌دهند.

سامان سهرابی سامی اسپورت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر