کد خبر: 791189 A

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان بعد از قهرمانی در رقابت های جوانان جهان توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی سرمربی تیم جوانان ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی جهان گفت: بازی سختی داشتیم که قابل پیش بینی بود. بچه ها همه تلاش خود را کردند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و بازیکنان مزد زحمات چند ماه گذشته خود را گرفتند. این موفقیت را به جامعه بزرگ والیبال ایران تبریک می گویم.

او در واکنش به این موضوع که با توجه به دو شکست ایران کسی از شما انتظار قهرمانی نداشت، افزود: نباید زود قضاوت کنیم. با برنامه در مسابقات حاضر شدیم و نتایج را به خوبی پیش بردیم و با یک استراتژی درست به فینال رسیدیم و در فینال نیز با برنامه بازی کردیم و تیم بی شکست را از پیش رو برداشتیم و می توانستیم 3 بر یک برنده باشیم. آنها نیز با برنامه بودند و از کشوری صاحب والیبال هستند اما تیم ما مزد زحمات خود را گرفت.

عطایی درباره نقش ولاسکو در این دیدار و کمک او به تیم ایتالیا، گفت: چند مرتبه تاکتیک خود را تغییر دادیم و ترکیب را جا به جا کردیم. استنباط من این است که ولاسکو به کادرفنی ایتالیا مشورت می داد و آنالیزورها ما نیز این موضوع را به ما اطلاع دادند. ما برنده جنگ تاکتیک ها شدیم.

سرمربی تیم ایران در پایان افزود: برد را به مردم تقدیم می کنم. خوشحالم که مردم ایران با این نتیجه خوشحال شدند.

 

عطایی تیم ملی والیبال جوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر