کد خبر: 791000 A

مهاجم تیم نساجی گفت: از آقای استاندار و تمام مسوولین شهری و استانی تقاضا دارم تا با پیگیری، هر چه زودتر مشکلات مالکیتی باشگاه را حل کنند.

به گزارش ایلنا، نساجی مازندران پس از صعود تاریخی اش، در اولین حضور خود در لیگ برتر توانست نتایج نسبتا خوبی کسب کند ولی با این وجود برای فصل پیش رو با مشکلات زیادی دست به گریبان شده است. به همین دلیل با محمد عباس زاده، کاپیتان محبوب قائمشهری‌ها تماس گرفتیم تا شرایط تیم را از زبان او جویا شویم.

شرایط نساجی چطور است؟

سال اول حضورمان در لیگ برتر با تمام سختی‌هایش به پایان رسید و همین که توانستیم سهمیه را حفظ کنیم فکر می کنم کار بزرگی بود که بازیکنان و اعضای کادرفنی از پس آن بر آمدند ولی مشکلاتی که از نیم فصل دوم لیگ گذشته در باشگاه وجود داشت موجب شد تا در پایان فصل مالکان تصمیم به واگذاری بگیرند و طی جلسه‌ای امتیاز باشگاه را با یک قرارداد به آقای اژدری واگذار کنند.

فکر می کنید مالک جدید باشگاه می‌تواند بدون مشکلاتی که در فصل گذشته داشتید نساجی را مدیریت کند؟

ببینید اوضاع اقتصادی و معیشتی جامعه خیلی خوب نیست و به نظر من همین که فردی حاضر می شود در فوتبالی که هیچ سودی برایش ندارد هزینه کند، خودش دست مریزاد دارد. از طرف دیگر با توجه به هزینه هایی که آقای اژدری تا همین امروز انجام داده، آن هم بدون اینکه پروانه باشگاه به نامش شده باشد، نشان می دهد فکرهای بزرگی در سر دارد ولی با این وجود باز هم مسوولین استانی و شهری باید به وی کمک کنند و دستش را بگیرند.

تا کنون چند اردو هم برگزار کردید.

بله از روزی که آقای اژدری به واسطه دوستی با آقای قنبری به قائمشهر آمدند و سکان مالکیتی نساجی را به عهده گرفتند چند اردو برگزار کردیم و با تمام کمبودهایی که وجود داشت، تمرینات مان را برگزار کردیم. در این میان جا دارد از آقای قنبری، مدیرعامل باشگاه تشکر کنم که هم آقای اژدری را به قائمشهر آوردند و هم اینکه تمام توان خود را به کار گرفته تا بازیکنان و کادرفنی با کمترین مشکل تمرین کنند.

ولی عدم پرداخت هزینه اردو کردان سر و صدای زیادی به پا کرده بود.

تا جایی که من می دانم این سر و صدا تنها به دلیل یک اختلاف حساب کوچک بود که به وجود آمده بود، از آن طرف باید به این موضوع هم توجه داشت که مالک جدید تنها با یک قرارداد و بدون اینکه پروانه باشگاه به نامش شده باشد چند صد میلیون از جیب شخصی اش هزینه کرده است.

تمرینات چطور پیش می‌رود؟

خب با وجود مشکلاتی که وجود دارد، کادرفنی و در راس آنها آقای مهاجری خیلی زحمت می کشند تا بازیکنان را برای مسابقات آماده کنند و در کنار این کادرفنی، آقای کوچک زاده، سرپرست تیم واقعا به طور شبانه روز در حال تلاش است تا کمبود و مشکلات روی بازیکنان تاثیر نگذارد و روند تمرین با مشکل مواجه نشود.

حرف پایانی.

در پایان از آقای استاندار و تمام مسوولین شهری و استانی تقاضا دارم تا با پیگیری، هر چه زودتر مشکلات مالکیتی باشگاه را حل کنند زیرا در این فصل برخلاف فصل گذشته که استقلال خوزستان و سپیدرود با ۶ امتیاز منفی و مشکلات بسیار زیادی فصل را آغاز کرده بودند، همه تیم ها به خوبی خود را مهیای حضور در میادین کرده اند، این حجم از بلاتکلیفی اصلا زیبنده هواداران بیشمار و خونگرم و باشگاه بزرگ، قدیمی و پرهوادار نساجی مازندران نیست.

نساجی مازندران محمد عباس زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر