کد خبر: 790994 A

تصاویر ارسالی از ورزشگاه‌های محل برگزاری لیگ برتر در فصل آتی جملگی موید یک نکته مهم است و آن تحول اساسی در وضعیت آنهاست.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، به موازات ایستادگی رییس فدراسیون فوتبال بر سیاست استاندارسازی ورزشگاه‌ها، تصاویر مخابره شده از ورزشگاه‌های کشور پیام مهمی را به علاقمندان به فوتبال منتقل می‌کند و آن خبرهای خوشی است که می باید بر آن بالید.

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در سال 98 با ایستادگی مقابل بی نظمی هایی که در سال های گذشته رخ داده بود نشان داد به دنبال ساختار سازی در فضای فوتبال کشور است. جاییکه مدت‌ها نام حرفه ای را یدک می کشید اما دارای حداقل ها هم نبود.

داریوش مصطفوی، رییس اسبق فدراسیون فوتبال در این باره به ایلنا گفت: لیگی که تا به امروز برگزار شده،فقط نام حرفه ای را یدک می کشیده و باید ایستادگی فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج را به فال نیک گرفت.

وی افزود: این ایستادگی در دراز مدت باعث تحسین مردم خواهد شد. شنیدم که در اکثر نظرسنجی ها هم مردم از این بابت که فدراسیون ایستاده ابراز خوشحالی کرده اند و گفته اند آنچه اهمیت دارد این است فوتبال ما دارای شان و شخصیت مناسبی در حوزه ورزشگاه‌ها باشد. یعنی در واقع همانطور که فوتبال در زمین رشد می کند، می بایست در حوزه زیر ساخت هم موفق باشد و این کار بزرگ مهدی تاج بود.

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۷_۱۴-۲۹-۰۲

داریوش مصطفوی فدراسیون فوتبال مهدی تاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر