کد خبر: 790871 A

دنیزلی قصد دارد از بازیکن با تجربه تیمش در پست هافبک دفاعی استفاده کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور که این روزها و پس از بازگشت از اردوی ترکیه همچنان مشغول پیگیری برنامه‌های نقل و انتقالاتی خودش است، در چند وقت اخیر مذاکراتی برای جذب چند بازیکن در پست‌های دفاع راست، هافبک دفاعی و خط حمله داشته و در این میان تنها موفق به جذب یک وینگر برزیلی شده است تا کارشان برای تکمیل تیم همچنان ادامه داشته باشد.

تراکتوری‌ها پس از اینکه مهدی‌ مهدی‌پور را در پست هافبک دفاعی از دست دادند مذاکراتی با چند گزینه برای جانشینی او داشتند که رضا اسدی و علی کریمی از جمله آنها بودند که به نتیجه نرسیدند.

این در حالیست که دنیزلی در دیدارهای تدارکاتی تراکتور در اردوی ترکیه از احسان حاج صفی در کنار اکبر ایمانی استفاده کرد و او را از پست دفاع چپ به هافبک دفاعی منتقل کرد تا مشخص شود نیم نگاهی به تغییر پست این بازیکن دارد.

حاج‌صفی که از ابتدای فوتبالش در پست تخصص دفاع چپ بازی می‌کرد در اواخر دوران حضور کی‌روش در ایران در تیم ملی به عنوان هافبک دفاعی به میدان می‌رفت و عملکرد مناسبی هم داشت تا جایی که در المپیاکوس یونان هم پست او هافبک دفاعی بود.

با این حال فصل گذشته احسان در تراکتور بار دیگر دفاع چپ شده بود و به عنوان یکی از نفرات خط دفاع برای سرخپوشان تبریزی بازی می‌کرد.

در حال حاضر تراکتور برای دفاع چپ دو بازیکن یعنی میثم تیموری و محمد مسلمی‌پور را در اختیار دارد و در دیدارهای تدارکاتی از حضور تیموری که فصل ناموفقی در استقلال داشت استفاده کرد و گفته می‌شود توانسته رضایت دنیزلی را جلب کند.

البته تراکتوری‌ها در صورت امکان در پست هافبک دفاعی بازیکن جدید جذب خواهند کرد ولی این موضوع دیگر اولویت باشگاه نیست و تمرکزشان بیشتر روی جذب مهاجم و مدافع راست است.

ضمن اینکه صحبت‌هایی از علاقه تراکتور به جذب روزبه چشمی و سعید عزت‌اللهی مطرح بود که این موضوع صحت ندارد.

لیگ برتر فوتبال احسان حاج‌صفی تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر