کد خبر: 790771 A

به میزبانی هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی صورت می‌گیرد

مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان در دو گروه مردان و زنان از 10 مردادماه به مدت 4 روز و به میزبانی هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی و در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو‌، چهل و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان و بزرگسالان در گروه مردان و بیست و چهارمین دوره این رقابت‌ها در گروه زنان از 10 مردادماه به مدت 4 روز‌، به میزبانی هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی و در سالن «شهید پورشریفی» تبریز برگزار می‌شود. 

رقابت‌های مردان در اوزان فرد (54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم) روز پنجشنبه – 10 مردادماه و پیکارهای اوزان زوج (58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم) روز جمعه – 11 مردادماه پیگیری خواهد شد. 

همچنین مسابقات گروه زنان از روز شنبه – 12 مردادماه آغاز می‌شود که در روز نخست مبارزات اوزان فرد (46-، 53-، 62- و 73- کیلوگرم) و در روز پایانی (یکشنبه – 13 مردادماه) نیز دیدارهای اوزان زوج (49-، 57-، 67- و 73+ کیلوگرم) انجام می‌شود. 

رقابت‌های قرآنی نیز در این دوره از مسابقات برگزار می‌شود که مدال‌های کسب شده در آن در رده‌بندی تیمی محاسبه می‌گردد و بازیکن قرآنی باید در ترکیب اصلی تیم قرار داشته باشد. 

گفتنی است‎‎؛ در دوره قبل این رقابت‌ها و در گروه مردان، البرزی‌ها بر سکوی قهرمانی ایستادند، تکواندوکاران مازندرانی نایب قهرمان شدند و آذربایجان‌شرقی عنوان سومی را کسب کرد. در گروه زنان نیز مازندران عنوان قهرمانی را کسب کرد‌، تهران بر سکوی نایب قهرمان ایستاد و البرز نیز عنوان سومی را بدست آورد.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر