کد خبر: 790743 A

آشنایی با تیم جدید طارمی

ریوآوه که در لیگ سطح اول پرتغال حضور دارد، فصل قبل پنجمین تیم برتر لیگ از حیث گلزنی شده بود.

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی به ریوآوه پرتغال رفته که مشکلی در گلزنی نداشتند، ولی مهاجمان این تیم خوب گل نمی‌زدند. مهدی طارمی با ریوآوه به توافق رسید و با قراردادی دو ساله به عضویت این تیم درآمد. تیمی که دو فصل قبل با حضور در رده پنجم جدول پرتغال، بهترین رتبه تاریخش را جشن گرفت و حالا درصدد تقویت است تا جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را پیدا کند. تیم جوانی که معدل سنی‌اش برای این فصل 25.1 است و البته مشهورترین ستاره این تیم فابیو کونترائوی 31 ساله است.

ریوآوه که در لیگ سطح اول پرتغال حضور دارد، فصل قبل پنجمین تیم برتر لیگ از حیث گلزنی شده بود. این تیم 26 گل دربازی‌های خانگی و 24 گل دربازی‌های خارج از خانه زده بود. البته عمده گل‌های این تیم را هافبک‌ها زدند و مهاجمان ریوآوه نقش پررنگی در گلزنی این تیم نداشتند. ریوآوه معمولاً با آرایش 1-3-2-4 بازی می‌کند و احتمالاً طارمی در پستی بازی می‌کند که کی‌روش در تیم ملی به او بازی می‌داد. با توجه به مهاجم هدف خوب وینگرهای نسبتاً ضعیفی که ریوآوه دارد، احتمالاً طارمی به‌عنوان وینگر در این تیم توپ خواهد زد.

موریلو در سه فصل اخیر به طور قرضی برای این تیم بازی کرده. این وینگر 23 ساله در 9 مسابقه فصل قبل برای ریو‌آوه بازی کرد که حاصل آن ثبت 2 پاس‌گل بود. کارلوس مانه دیگر وینگر این تیم پرتغالی است. بازیکن 25 ساله و گینه‌ای که فقط 16 دقیقه در لیگ برای ریو‌آوه بازی کرد و رقیب جدی برای طارمی محسوب نمی‌شود. برو موریرا گل‌زن‌ترین بازیکن این تیم است. مهاجمی که در 30 مسابقه فصل قبل، 9 گل زد و 4 پاس‌گل داد. احمد سعید غنایی دیگر مهاجم این تیم بود که فقط در 4 مسابقه لیگ بازی کرد و 1 گل زد. همچنین در 4 مسابقه پلی‌آف لیگ اروپا هم بازی کرد که 2 گل زد. رونان چهارمین مهاجم هدف این تیم هم در 9 مسابقه لیگ، 3 گل زد و 1 پاس‌گل داد. با عملکردی که بازیکنان تهاجمی ریوآوه در فصل قبل داشتند، طارمی می‌تواند خیلی زود به ترکیب اصلی برسد. 

مهدی طارمی ریوآوه پرتغال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر