کد خبر: 790714 A

سرمربی تیم ملی جوانان ایران گفت: مقابل ایتالیا هم با تمام قوا به میدان می‌رویم و اطلاعات کاملی از این تیم داریم. امیدوارم مقابل این تیم یک بازی خوب انجام دهیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال،  بهروز عطایی درباره پیروزی مقابل برزیل و صعود تاریخی به فینال رقابت‌های قهرمانی جهان، اظهار کرد: از ابتدا می‌دانستیم که برزیل با تمام قوا به مصاف ما می‌آید، اما ما هم با اطلاعات کافی و آنالیز دقیق از این تیم بازی کردیم. بازیکنان ایران نسبت به برزیلی‌ها آمادگی ذهنی بهتری داشتند و توانستند بر جریان بازی سوار شوند. تیم برتر میدان بودیم و برزیلی‌ها را مجبور کردیم به گونه‌ای بازی کنند که ما می‌خواهیم.

او با اشاره به اینکه صعود به فینال یک اتفاق تاریخی است، افزود: هنوز کار ما تمام نشده و از همان روز که استارت کار را زدیم برای بهترین نتیجه بوده است. تعدادی از بازیکنانمان دیر به تیم اضافه شدند، اما هم آنها و هم سایر بازیکنان خیلی خوب بازی کردند.

عطایی درباره بازی فینال مقابل ایتالیا نیز اظهار کرد: مقابل ایتالیا هم با تمام قوا به میدان می‌رویم و اطلاعات کاملی از این تیم داریم. امیدوارم مقابل این تیم یک بازی خوب انجام دهیم.

عطایی توپ و تور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر