کد خبر: 790699 A

سرمربی شاهین بوشهر گفت: ما کمترین بودجه لیگ برتر را داریم. امیدوارم بودجه‌ای که مشخص کردیم، توسط مسئولین تامین شود.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی بعد از شکست سه بر یک تیمش در فینال جام شهدا اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود. دو تیم خیلی خوب بازی کردند. کاش هواداران پرسپولیس این بازی را تماشا می کردند. خود من از این بازی لذت بردم. هر چند باختیم اما به تیم شاداب و با انگیزه سایپا تبریک می‌گویم. امیدوارم در لیگ برتر هم به این خوبی بازی کنیم.

او درباره بازگشت مجدد به لیگ برتر گفت: من مربی حرفه‌ای هستم. شاید یک ماه باشم یک ماه هم نباشم. وقتی هستم با تمام وجودم کارم را انجام می دهم و و می‌خواهم از کاری که می‌کنم لذت ببرم.

سرمربی شاهین بوشهر افزود: ما با بودجه بسیار کمی تیم را آماده کردیم. ما کمترین بودجه لیگ برتر را داریم. امیدوارم بودجه‌ای که مشخص کردیم، توسط مسئولین تامین شود. به مردم و مسئولین بوشهر قول می‌دهم با تمام وجود از نام این تیم دفاع کنیم.

ویسی درباره موفقیت با شاهین بوشهر در لیگ برتر تصریح کرد: مهره‌های خوب و جویای نامی داریم. این کار حوصله و تحمل مردم و مسئولان را می‌خواهد. روزهای سختی پیش روی ما است. ان‌شاء‌الله این روزهای سخت را پشت سر می گذاریم.

او در خصوص مشکلات موجود در تیمش و کناره گیری از هدایت این تیم، گفت: در هر خانواده و باشگاهی این مشکلات موجود است. از مسئولان بوشهر می‌خواهم کمک کنند این تیم که بعد از چند فصل به لیگ برتر برگشته در مسابقات موفق شود. هر کدام از اعضای شورای شهر و اعضای هیات مدیره نظرات خودشان را دارند. اگر هر کسی حرف خودش را بزند کار ما پیش نمی رود. مطمئن باشید روزهای خوبی خواهیم داشت.

ویسی شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر