سرخط خبرها:
کد خبر: 790674 A

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: قرار بود دو دیدار دوستانه خیلی خوب در این اردو داشته باشیم که به دلیل شرایط آب و هوایی لغو شدند. به همین خاطر بچه‌ها از این شرایط ناراضی بودند.

به گزارش ایلنا، مهدی شیری پس از پیروزی پرسپولیس مقابل نیروی زمینی تهران گفت: ما به این دیدارهای تدارکاتی نیاز داشتیم. به خاطر شرایط آب و هوایی نتوانستیم در اردوی تدارکاتی بازی دوستانه داشته باشیم،‌ اما این دیدارها تدارک خوبی بود. خوشبختانه روز به روز بهتر و هماهنگ‌تر از قبل می‌شویم.

وی درباره نارضایتی از اردوی ترکیه گفت: قرار بود دو دیدار دوستانه خیلی خوب در این اردو داشته باشیم که به دلیل شرایط آب و هوایی لغو شدند. به همین خاطر بچه‌ها از این شرایط ناراضی بودند.

مدافع تیم پرسپولیس درباره شرایط تیمش در نوزدهمین دوره لیگ برتر خاطر نشان کرد: شرایط امسال خیلی سخت است. تیم‌ها خیلی خوب تمرین می‌کنند و به خوبی بسته شده‌اند. ما هم شرایط خاصی داریم و باید تلاش کنیم از گذشته خود دفاع کنیم.

شیری درخصوص همکاری با کالدرون تصریح کرد: کالدرون مربی بزرگی است و یک رزومه کاری قوی دارد. امیدوارم کنار سایر بازیکنان و اعضای کادر فنی، موفقیت‌های قبل را تکرار کنیم.

وی درباره نامشخص بودن زمان آغاز لیگ برتر اظهار داشت: این امر مسلماً‌ ما را هم اذیت می‌کند، چون ما برنامه خودمان را هم نمی‌دانیم. امیدوارم زودتر برنامه آغاز لیگ را بدهند تا بر اساس آن، برنامه‌ریزی و بازی تدارکاتی برگزار کنیم.

پرسپولیس مهدی شیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر