کد خبر: 790668 A

سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی برابر نیروی زمینی گفت: در بازی قبل بازیکنان جوان‌تری حضور داشتند و امروز بازیکنان باتجربه‌ای بازی کردند. من وحید امیری را برای حمله می‌خواهم چون او می‌تواند گل بزند.

به گزارش ایلنا، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی تمیش مقابل نیروی زمینی تهران گفت: به تیم مقابل تبریک می‌گویم چون فوتبال بازی کردند و کیفیت خوبی داشتند. کار آن‌ها به نفع فوتبال ایران است. ما طبق روال عادی خود بازی می‌کنیم. با دو تیم دیگر بازی می‌کنیم و تا شروع لیگ برتر با همین روند ادامه می‌دهیم. از روحیه تیم راضی هستم  و در این بازی مسائلی که در تمرینات گفته شده بود انجام شد. به تیم خودم هم به خاطر این بازی خوب تبریک می‌گویم.

وی افزود: من هنوز تاریخ شروع لیگ برتر را نمی‌دانم ولی زمانی که تا شروع لیگ برتر برای ما وجود دارد بسیار مفید است. با توجه به بازی‌هایی که در استانبول لغو شد و بازیکنانی که قرار است اضافه شوند، این تعطیلات فرصت خوبی برای آماده سازی به ما می‌دهد.

کالدرون در خصوص اضافه شدن بازیکنان باتجربه به لیست تیمش در بازی نیروی زمینی خاطر نشان کرد: بازیکنان در این بازی فرق داشتند. در بازی قبل بازیکنان جوان‌تری حضور داشتند و امروز بازیکنان باتجربه‌ای بازی کردند. من وحید امیری را برای حمله می‌خواهم چون او می‌تواند گل بزند.

او درخصوص دلایل تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته اظهار داشت: در بخش‌هایی که کارهای تاکتیکی انجام می‌شود، تمرین بسته است و غیر از آن تمرین باز است. ما برای بازی‌های پیش روی باید تاکتیک‌های مورد نظر را گوشزد کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره پیوستن رضا اسدی به پرسپولیس گفت: درباره این مساله چیزی نمی‌دانم.

پرسپولیس جام شهدا کالدرون سرمربی پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر