کد خبر: 790644 A

وزیر ورزش و جوانان عراق گفت: ارتباط بین ایران و عراق در ورزش و امور جوانان قطع شدنی نیست و ما تلاش می کنیم که این ارتباط و تعامل مناسب ادامه یابد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان، "احمدریاض طالب "در حاشیه بازدید از کمپ تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دیدار ها و نشست های مختلف و بازدید از پروژه های مختلف ورزش ایران را به دلیل پیشرفت های ورزش این کشور عنوان کرد و توضیح داد: ما توانستیم در این نشست ها و بازدیدها از تجارب ارزنده ورزش ایران که پیشرفت زیادی داشته ، استفاده کنیم .

 

وزیر جوانان و ورزش عراق پیشرفت های ورزش ایران را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد :ایران در ورزش و به ویژه در فوتبال پیشرفت های زیادی داشته و ما نیاز داریم با بهره گیری از این پیشرفت ها ، خودمان را هم به این سطح از پیشرفت برسانیم .

طالب ادامه داد: از فدراسیون فوتبال ایران بسیار ممنونم که تمام درها را به روی ما گشودند تا بتوانیم از امکانات آنها استفاده کنیم تا ورزش عراق هم بدرخشد .

وزیر جوانان و ورزش عراق ارتباط بین وزارت متبوع خود و ایران را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت : ارتباط بین ایران و عراق در ورزش و امور جوانان قطع شدنی نیست و ما تلاش می کنیم که این ارتباط و تعامل مناسب ادامه یابد .

طالب در پاسخ به سوالی درباره نارضایتی برخی از کشورها از ارتباط خوب ایران و عراق گفت : عراق کشور مستقلی است و دنباله رو هیچ کشوری نیست و دیدگاه مستقلی دارد و به همه کشورها احترام می گذارد .

وزیر جوانان و ورزش عراق که در حاشیه بازدیدهای در بازی هندبال در اصفهان ، فوتسال در تهران و چوگان در کرج مشارکت داشت ، اظهار داشت : من در همه رشته ها به جز ژیمناستیک دستی بر آتش دارم و به نوعی مَی توانم بازی کنم .

احمد ریاض طالب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر