کد خبر: 790639 A

مربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: شاید روی کاغذ برزیل از ما قوی تر باشد اما ما هم تیم ایران هستیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسعود آرمات در خصوص بازی تیم های والیبال جوانان ایران و برزیل در مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال جوانان جهان اظهار داشت: ما تا به اینجای کار بازی های سختی پشت سر گذاشتیم تا به مرحله نیمه نهایی رسیدیم. در این مرحله باید به مصاف تیمی برویم که یکی از مدعیان قهرمانی است اما تیم ما هم حریف دست و پا بسته ای نیست و برای بازی مقابل برزیل برنامه های زیادی داریم. تیم برزیل را به خوبی آنالیز کرده ایم و انشالله بتوانیم از نقاط ضعف این تیم بیشترین استفاده را ببریم.


وی ادامه داد: تا الان هم کار بزرگی انجام داده ایم چون بعد از 12 سال توانستیم جزو 4 تیم برتر جهان شده ایم. با این حال می خواهیم تاریخ سازی کنیم چون تیم ما پتانسیل رفتن روی سکو را دارد.


آرمات در مورد اینکه چه نتیجه ای را برای بازی ایران و برزیل پیش بینی می کند، تصریح کرد: پیش بینی نتیجه بازی خیلی سخت است اما فکر می کنم با توجه به وضعیت روحی و روانی و همینطور بدنی بازیکنان مان ما شانس بیشتری نسبت به تیم برزیل برای پیروزی در بازی داریم و می توانیم این تیم را شکست دهیم.


مربی تیم والیبال جوانان ایران در پایان خاطرنشان کرد: اگر کمی شانس داشته باشیم می توانیم برزیل را شکست دهیم. شاید روی کاغذ برزیل از ما قوی تر باشد اما ما هم تیم ایران هستیم. البته همانطور که ما برای پیروزی مقابل تیم برزیل برنامه ریزی کرده ایم آنها هم برای پیروزی مقابل ما برنامه ریزی کرده اند. اگر بتوانیم کاری کنیم که برزیل نتواند دست ما را بخواند شانس پیروزی بیشتری مقابل این تیم خواهیم داشت.

والیبال آرمات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر