کد خبر: 790618 A

شنبه و یکشنبه در فدراسیون تکواندو صورت می‌گیرد

دیدارهای هفته ششم و هفتم لیگ نونهالان دختر در دو گروه و طی روزهای 5 و 6 مردادماه با حضور 23 تیم در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می‌شود.

به گزارش  ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته ششم و هفتم از دهمین دوره لیگ نونهالان دختر «جام شکوفه‌های تکواندو» با حضور 23 تیم و در دو گروه (12 و 11 تیمی) طی روزهای 5 و 6 مردادماه در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار خواهد شد.

رقابت‌های گروه دوم روز شنبه 5 مردادماه با حضور تیم‌های هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان گلستان، پروین تحریر تبریز، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو شهرستان محمدیه، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن، هیات تکواندو شمال‌غرب، آلپای آذربایجان غربی، هیات تکواندو شهرستان فلاورجان و هیات تکواندو استان قم برگزار می‌شود.

برنامه رقابت‌های گروه دوم به شرح ذیل است:

هفته ششم/

تیم هیات تکواندو استان خوزستان – استراحت

تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری – تیم هیات تکواندو استان قم

تیم پروین تحریر تبریز – تیم هیات تکواندو استان گلستان

تیم  هیات تکواندو شهرستان محمدیه – تیم هیات تکواندو شهر درچه

تیم هیات تکواندو شمال‌غرب -  تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن

تیم هیات تکواندو شهرستان فلاورجان – تیم آلپای آذربایجان غربی

 

هفته هفتم/

تیم هیات تکواندو استان گلستان – استراحت

تیم هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری – تیم هیات تکواندو شهرستان فلاورجان

تیم هیات تکواندو استان خوزستان – تیم هیات تکواندو شهر درچه

تیم پروین تحریر تبریز – تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن

تیم هیات تکواندو شهرستان محمدیه – تیم آلپای آذربایجان غربی

تیم هیات تکواندو شمال‌غرب – تیم هیات تکواندو استان قم

گفتنی است؛ در پایان رقابت های هفته پنجم، تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن با کسب 12 امتیاز صدرنشین شد، هیات تکواندو شهرستان محمدیه با 11 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و هیات تکواندو استان گلستان نیز با 10 امتیاز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.

 

رقابت‌های گروه اول نیز روز یکشنبه- 6 ماه در قالب 12 تیم لوازم خانگی کن، هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو شهرستان بهار، هیات تکواندو استان گیلان، هیات تکواندو شهرستان سرخه، هیات تکواندو استان سمنان، هیات تکواندو استان کردستان، هیات تکواندو دورود، هیات تکواندو استان کرمان، هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو شهرستان کرج و باشگاه استاد رحمانی انجام می شود.

برنامه رقابت‌های گروه اول به شرح ذیل است:

هفته ششم/

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم لوازم خانگی کن

تیم هیات تکواندو استان گیلان – تیم هیات تکواندو شهرستان بهار

تیم هیات تکواندو استان سمنان – تیم هیات تکواندو شهرستان سرخه

تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو استان کردستان

تیم هیات تکواندو استان مرکزی – تیم هیات تکواندو استان کرمان

تیم هیات تکواندو استان مرکزی – تیم هیات تکواندو استان کرمان

 

هفته هفتم/

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم باشگاه استاد رحمانی

تیم هیات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ -  تیم باشگاه استاد رحمانی

تیم هیات تکواندو استان سمنان - تیم هیات تکواندو استان کرمان

تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج

تیم هیات تکواندو استان مرکزی – تیم لوازم خانگی کن

تیم هیات تکواندو شهرستان سرخه – تیم هیات تکواندو شهرستان بهار

گفتنی است؛ در پایان دیدارهای هفته پنجم رقابت ها، تیم هیات تکواندو شهرستان کرج با کسب 14 امتیاز صدرنشینی خود را تداوم بخشید، باشگاه استاد رحمانی با کسب 13 امتیاز رده دومی را به خود اختصاص داد و هیات تکواندو استان گیلان نیز با 12 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر