کد خبر: 790204 A

سرمربی تیم سایپا گفت: چه کسی ورزشگاه‌ها باید درست کند؟ استادیوم‌ها که برای باشگاه‌ها نیست. فکر می‌کنم 90 درصد ورزشگاه‌های ما برای وزارت ورزش است.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی پس از پیروزی شاگردانش برابر پرسپولیس و صعود  به فینال جام شهدا اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم مدیریت باشگاه پیشنهاد کرد در جام شهدا شرکت کنیم. ما تیم‌مان خیلی خوب تمرینات را شروع کرد، چون تغییرات زیادی داشتیم و 17 بازیکن از جمع ما جدا شدند.

او ادامه داد: می‌دانیم پرسپولیس هم دیر کار خودش را شروع کرد و خیلی از بازیکنانش را هم در نیمه دوم به بازی آورد، اما برای تیم ما بازی با پرسپولیس خوب است. اگر هم قرار است شکست بخوریم، چه بهتر اینجا ببازیم و سه امتیاز را در لیگ از دست ندهیم. من به بچه‌ها هم گفتم تیم پرسپولیس خیلی خیلی قوی‌تر از این تیم است و در لیگ قطعاً کار سختی داریم. به خاطر این برد به بچه‌ها تبریک می‌گویم، برای تیم جوان ما حتی بازی با پرسپولیس در یک بازی تدارکاتی هم انگیزه زیادی دارد.

سرمربی تیم سایپا گفت: وقتی مقابل پرسپولیس بازی می‌کنید باید در دفاع تمرکز داشته باشید، چون بازیکنان تأثیرگذار زیادی دارد و در یک لحظه می‌توانند نتیجه بازی را تغییر دهند.

صادقی درباره برنامه ریزی لیگ برتر تصریح کرد: متأسفانه این اتفاق خیلی بد است، مخصوصاً برای تیم ما که به موقع و هفت هفته قبل تمریناتش را آغاز کرد. خود سازمان لیگ هم این برنامه را به ما داده بود. فکر می‌کنم این اتفاق برای تیم ملی هم بد است، الان مربیان بزرگی که به لیگ ما آمده‌اند چه فکر می‌کنند؟ این‌طور نیست که در دو هفته بیایم و بگویم ورزشگاه‌ها را باید تجهیز کنیم. فکر می‌کنم اختلاف بین بعضی‌ها به تیم ملی و باشگاه‌ها ضربه می‌زند.

وی در واکنش به این پرسش که سازمان لیگ اعلام کرده است باید باشگاه‌ها ورزشگاه‌ها را تجهیز کنند، گفت: چه کسی ورزشگاه‌ها باید درست کند؟ استادیوم‌ها که برای باشگاه‌ها نیست. فکر می‌کنم 90 درصد ورزشگاه‌های ما برای وزارت ورزش است.

سرمربی تیم سایپا در مورد ابوالفضل جلالی بازیکن تیم سایپا که گفته می‌شود قصد دارد به استقلال برود،‌ گفت: صحبتی در این مورد ندارم.

سایپا صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر