کد خبر: 790185 A

سرمربی شاهین بوشهر گفت: بدنسازی‌ ما الآن تمام شده باید بازی‌های دوستانه برگزار کنیم و بعد اگر مسابقات شروع نشود دوباره بدنسازی کنیم!

به گزارش ایلنا،  عبدالله ویسی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل نیروی زمینی تهران در جام شهدا و صعود به دیدار پایانی اظهار داشت: به دلیل اینکه سازمان لیگ امنیت ورزشگاه‌ها را تأیید نکرده ما نمی‌دانستیم بازی داریم! در برزخ بودیم که بازی می‌کنیم یا نه، بچه‌های ما فوق‌العاده خسته بودند اما وظیفه ما بود به جام شهدا احترام بگذاریم و بازی کنیم.

وی افزود: دو بازی دوستانه با بادران و استقلال خوزستان داشتیم که از آنها معذرت خواهی می‌کنم. چون جام شهدا بود باید احترام می‌گذاشتیم و در این مسابقات شرکت می‌کردیم.

ویسی درباره دیدار احتمالی با پرسپولیس در فینال این جام عنوان کرد: امیدوارم بازی با پرسپولیس هم بازی خوبی باشد و فینال خوبی ببینیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری در خصوص اختلافاتش با مدیران شاهین گفت: اختلاف خاصی نبود، قرار بود جلسه‌ای داشته باشیم و در نهایت تیم شاهین بتواند به اهداف خود برسد که خدا را شکر این جلسه‌ برگزار شد و چیز خاصی نبود.

ویسی در مورد مشخص نبودن زمان آغاز مسابقات لیگ برتر یادآور شد: بدنسازی‌ ما الآن تمام شده باید بازی‌های دوستانه برگزار کنیم و بعد اگر مسابقات شروع نشود دوباره بدنسازی کنیم! این بی برنامگی به فوتبال ملی، باشگاهی و تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند لطمه می‌زند. امیدوارم تکلیف لیگ مشخص شود.

وی در واکنش به این موضوع که سازمان لیگ به دنبال تجهیز ورزشگاه‌های کشور است،‌ گفت: در یک ماه نمی‌شود یک استادیوم را درست کرد. استادیومی که استاندارد نیست، نیست.  از قبل اگر برنامه‌ریزی می‌کردند تا الان بازی‌ها برگزار می‌شد. تجهیز یک ورزشگاه شش ماه زمان می‌خواهد.

سرمربی تیم شاهین در خصوص اینکه در صورت عدم تأیید ورزشگاه شاهین باید این تیم خارج از استان خود میزبان باشد، عنوان کرد: اگر این نظم و انضباطی برای همه است فدراسیون و سازمان لیگ پافشاری کنند، من مخلصشان هم هستم و در بیابان هم بازی می‌کنیم! فرقی نمی‌کند تیم برای کجا باشد، تهران، تبریز یا هر جای دیگر. این پافشاری را انجام دهند ما مخلص‌شان هم هستیم.

ویسی در پایان در مورد نقل و انتقالات این تیمش یادآور شد: بازیکنان زیادی نگرفتیم. سه بازیکن جذب کردیم که دروازه‌بان گرجستانی ما هم امروز بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت.

پرسپولیس ویسی شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر