کد خبر: 790138 A

​رییس کمیته ملی المپیک ایران با بیان اینکه انسجام اهالی ورزش با حضور و محوریت دکتر سلطانی فر جدی تر از قبل شده، خاطرنشان کرد: ورزش قهرمانی ایران در مسیر توسعه بلندی قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در نشست مشترک با فدراسیون ها ضمن خیر مقدم به وزیر ورزش عراق و همراهانش گفت: کسانی که در این مجمع هستند، عزیزان ورزش هستند. سه شعار این جمع انسجام، اراده و کسب سکو های قهرمانی  است.

وی با بیان اینکه انسجام اهالی ورزش با حضور و محوریت دکتر سلطانی فر جدی تر از قبل شده، خاطرنشان کرد: ورزش قهرمانی ایران در مسیر توسعه بلندی قرار گرفته است. در یک ماه گذشته والیبال در جهان درخشید، شمشیربازی اولین مدال تاریخی در جهان را کسب کرد و کاراته نشان داد مدعی سکو در المپیک است.

رییس کمیته ملی المپیک با یادآوری موفقیت های تکواندو و هاکی و همچنین کاروان دانشجویان ایران در مسابقات یونیورسیاد و کارگران ایران در مسابقات اسپانیا  صحبت های خود را ادامه داد.

وی با بیان این که توافق کردیم با انسجام و اراده به سمت سکوهای ٢٠٢٠ برویم, افزود:  یکی از کارنامه های موفق ورزش ایران برای بانوان است. باور داریم در ایران تبعیض جنسیتی نداریم، دختران ما افتخارات جهانی کسب کرده اند.

صالحی امیری با بیان اینکه عراق کشور دوست و برادر ما است گفت: امنیت, پیروزی و شکست عراق، امنیت, پیروزی و شکست ایران است، گفت: بنا براین اراده کرده ایم در کنار عراق باشیم. و قول می دهیم با پرچمداری وزیر، حمایت ورزش عراق را داشته باشیم.

صالحی امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر